Ana sayfa Espor İncehesap.com, Beşiktaş Esports Ana Sponsoru Oldu!

İncehesap.com, Beşiktaş Esports Ana Sponsoru Oldu!

357
İncehesap.com, Beşiktaş Esports Ana Sponsoru Oldu!
İncehesap.com, Beşiktaş Esports Ana Sponsoru Oldu!

Espor sektörü gitgide gelişiyor. Dolayısıyla aldığı yatırımlar da artıyor. Dünya’nın önde gelen markaları dahi artık bu pazara yoğunlaşmış durumda. Ülkemizde de gelişme benzerlik gösteriyor. Espora verilen önem ve yatırımlar doğru orantıda artış gösteriyor.

Ülkemiz esporu açısından önemli bir yere sahip olan Beşiktaş Esports yeni bir sponsorluk anlaşması yaptığını duyurdu. Dijital alışveriş sitesi olan İncehesap.com ile ana sponsorluk konusunda anlaşıldığı duyuruldu. 11 Şubat akşamı, İncehesap.com’un Twitter hesabından yapılan paylaşımda Beşiktaş Esports Ana Sponsoru oldukları açıklandı. Beşiktaş’lı kişilerin severek söylediği bir marş olan “Gücüne Güç Katmaya Geldik!” ifadesi de dikkatlerden kaçmadı.

https://twitter.com/incehesap/status/1227220145992499205

Yapılan anlaşma ile İncehesap.com’un Beşiktaş Esports’un tüm takımlarına sponsor olduğunu görüyoruz. Yani PUBG, FIFA, ZULA ve League of Legends takımlarına önemli ölçüde destek sağlanacağını söyleyebiliriz. Ayrıca takımların bütçelerine de büyük ölçüde katkı sağlanacağını söyleyebiliriz. League of Legends konusunda lige iyi başlayan Beşiktaş Esports’un bu şekilde devam etmesi durumunda ilerleyen süreçte ihtiyaçlarının da artacağını düşünürsek bu anlaşmanın oldukça faydalı olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca İncehesap.com için de önemli bir halkla ilişkiler (PR) çalışması olarak değerlendirebiliriz.

Yapılan anlaşma hakkında herhangi bir detay paylaşılmadı. Anlaşma şartlarının neler olduğu ve anlaşma süresince ne gibi etkinliklerin düzenleneceği konusunda ilerleyen günlerde her iki taraftan da resmi açıklamaların yapılması bekleniyor. Ayrıca anlaşma konusundaki maddi detaylar konusunda da bilgi paylaşımı yapılmadı.

İncehesap.com Nedir?

Resmi sitelerinde yer alan “Hakkımızda” başlıklı metin şu şekilde;

“incehesap.com, kurucularımızın 2008 yılında teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

İncehesap.com, kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi. Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize; geniş ürün yelpazesinden keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com  olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğin ve bizi tercih ettiğin için teşekkür ederiz.”