Ana sayfa Global Haberler İsveç Oyun Konferansı Bugün Başlıyor

İsveç Oyun Konferansı Bugün Başlıyor

905
İsveç Oyun Konferansı Bugün Başlıyor
İsveç Oyun Konferansı Bugün Başlıyor

İsveç Oyun Konferansı Bugün Başlıyor – Hubogi King, Riot ve BioWare’in ana konuşmacı olarak katılacağı İsveç Oyun Konferansı 18 – 20 Ekim tarihleri arasında İsveç’in Skövde şehrinde düzenlenecek.

Konferansta oyun endüstrisi alanında uzmanların yanı sıra ödül organizasyonu ve gala gibi birçok oturum düzenlenecek. İsveç Oyun Konferansının bu yılki katılımcı listesi ise şu şekilde:

Konferansın baş katılımcılarından olan King Studio’dan Tasarım Direktörü Tim Browne, Riot Games Müzik Yönetmeni Jason Hayes ve BioWare’den Lead UX tasarımcısı Asa Roos’un yanı sıra Tru Luv Media’dan Brie Kodu, Ste Curran ve California Üniversitesi – Irvine’nden Constance Steinkuehler yer alacak.

Baş konuşmacılardan Browne, yaratıcıların kullanabilecekleri tekniklerin analizi konusunda, Roos ise ‘oyun geliştirme kullanıcı deneyimi tasarımı’ konusunda, Hayes ise kariyer konusunda ve filiz oyun yapımcıları için tavsiyelerde bulunacak bir konuşma gerçekleştirecekler.

İsveç Oyun Konferansı’nın geçen yılki etkinliğine 5 kıta 19 ülkeden 800’in üzerinde katılımcı yer almıştı. Bu yılda yetkililer bu rakamların üstünde bir katılımcı gelmesi bekleniyor.