Ana sayfa Espor Jersey Mike’s ve Team Liquid Partnerliği 3 Sene Uzadı

Jersey Mike’s ve Team Liquid Partnerliği 3 Sene Uzadı

290
jersey-mikes-ve-team-liquid-partnerligi-3-sene-uzadi

Kuzey Amerika’nın profesyonel espor organizasyonu Team Liquid, Jersey Mike’s ile 2019 yılının sonlarına doğru biten partnerlik anlaşmasının 2022 yılına kadar uzadığını açıkladı.

Uzatılan partnerlik anlaşması dört aşamadan oluşuyor. İlk olarak Team Liquid her ayın ilk Perşembe günü takım kadrosundan öne çıkan profesyonel oyuncusuyla bir içerik üretecek. Bununla birlikte sevenlerinden birine takım forması ve 50 dolarlık Jersey Mike’s hediye çeki verecek. İkinci olarak takım turnuvadayken maçların ve organizasyonların en iyi anları kaydedilip isteyen taraftarlar tarafından izlenebilecek.

Üçüncü olarak Team Liquid’in en büyük hayranlarına ulaşmak için sosyal medyadan ve taraftar sitelerinden kapsamlı bir araştırma yapılacak. Bu hayranlar takımın Santa Monica’daki eğitim tesisini ziyaret etme şansını yakalayacak. Son olarak TL her turnuva kazandığında, sevilen sandviç markası Jersey Mike’s yemekleri ve sandviçlerinde taraftarlara özel indirim uygulayacak.

Team Liquid CEO’su Steve Arhancet “Bu, şu ana kadar yaptığımız en iyi partnerlik anlaşmalarından biri oldu. Jersey Mike’ın espor sektörüne adım atmasında ilk basamak olduğumuz için çok mutluyuz.” açıklamasında bulundu.

Bunun ardından Jersey Mike’ın Pazarlama Müdürü ise bunları söyledi: “Team Liquid oyuncularının ve sevenlerinin oyunlara ve Jersey Mike’s markasına olan tutkusu bizi çok mutlu etti. Espor sektörünün günden güne büyümeye devam etmesi ve Team Liquid ile daha fazla alanda partner olmak için sabırsızlanıyoruz.”

Jersey Mike’s ve Team Liquid büyümeye devam ediyor

Team Liquid organizasyonu 2000 yılında Hollanda’da kuruldu. Utrecht, Brezilya, Sao Paulo ve Los Angeles’daki eğitim merkezleri ile öne çıkan espor takımlarından birine dönüştü. Espor kapsamında DOTA 2, League of Legends, CS: GO, Fortnite, Rainbow Six: Siege oyunları dahil 17 farklı oyunda yarışıyor. Takımlarda toplamd 70’ten fazla profesyonel oyuncu bulunuyor. Takım, Amerika’nın en başarılı ve köklü takımları arasında yer alıyor. Her geçen yıl liglerdeki başarısını arttırıyor.

Jersey Mike’s Amerika’nın en büyük sandviç firmalarından biri olarak biliniyor. Ülke çapında 2 binden fazla şubesi bulunuyor. 2019’da yapılan bir araştırmaya göre Amerika’nın en sevilen sandviç markası seçildi ve ülkenin en hızlı paket servisine sahip markalarından biri olarak anılıyor. Bu markanın ise en büyük amaçlarından biri sandviç çeşitlerini arttırarak tüm dünyaya tam olarak yayılmak.

Uzatılan bu partnerlik anlaşmasının iki tarafa da olumlu sonuçlar getirmesi bekleniyor.