Ana sayfa Global Haberler Juventus’un Yeni Forma Sponsoru Cygames

Juventus’un Yeni Forma Sponsoru Cygames

Juventus’un Yeni Forma Sponsoru Cygames! Juventus tarihinde ilk kez forma arkasına bir sponsorluk anlaşması yaptı. Üstelik bu sponsorluk Asya'dan. 3 yıllık anlaşmayla artık Juventus formalarının arkasında Cygames yer alacak.

2399
Juventus’un Yeni Forma Sponsoru Cygames
Juventus’un Yeni Forma Sponsoru Cygames

Juventus’un Yeni Forma Sponsoru Cygames! Juventus tarihinde ilk kez forma arkasına bir sponsorluk anlaşması yaptı. Üstelik bu sponsorluk Asya’dan. 3 yıllık anlaşmayla artık Juventus formalarının arkasında Cygames yer alacak. 2011 yılında Tokyo’da kurulan Cygames, eğlence sektöründe anahtar oyuncu olma hedefiyle başladığı yolculuğunda, Rage of Bahamut isimli mobil oyunla sektöre giriş yaptı. 2014 yılında Granblue Fantasy isimli rpg oyununu çıkardı. Japonya mobil pazar içinde popüler olan Shadowverse oyunu ile totalde 10 milyon indirmeyi gören Cygames’in oyunu 31 Temmuz 2017’de İtalya’da çıkacak.

Juventus’un Yeni Forma Sponsoru Cygames! Konu hakkında görüşlerini paylaşan Juventus FC yöneticisi Giorgio Ricci, Asya pazarında yerlerini sağlamlaştırmak istediklerini ve bunun ilk adımını lider bir oyun firması ile yaptıklarını söyledi. “Böyle uluslararası prestij sahibi bir şirketle ortaklık kurma şansımızın olması anlaşmayı imzalama kararımızda büyük bir rol oynadı ve bu nedenle Cygames’i Juventus sponsorluk ailesine kabul etmenin gururunu yaşıyoruz. Aynı vizyonu, iki firma olarak paylaşıyor, küresel düzeyde mükemmellik elde etmek istiyoruz” diyerek sponsorlukla ilgili görüşlerini dile getirdi.

Cygames başkanı Koichi Watanabe, “Resmi Juventus Sponsorluğu konusunda bir anlaşma yapmış olmaktan dolayı heyecanlıyız ve onur duyuyoruz. Cygames logosu tüm yerli maçlarda ve dostluk maçlarında resmi Juventus formalarının arkasında yer alacak.” dedi.

“Bu ortaklık yıldızlarda yazılmıştı, çünkü her iki marka da aynı iki renkle tanımlandı: siyah ve beyaz. Ayrıca, Juventus ve Cygames, aynı misyonu paylaşıyor – insanlara tüm dünyayı eğlendirmek için pozitif değerler yaratıyır “diyerek sözlerini bitirdi. Oyun firmalarının futbol kluplerine olan ilgisi bitecek gibi durmuyor. Bakalım önümüzdeki günlerde hangi klupleri duyacağız.