Ana sayfa Global Haberler Knights Chronicle Oyunu İçin Ön Kayıtlar Açıldı

Knights Chronicle Oyunu İçin Ön Kayıtlar Açıldı

690
Knights Chronicle Oyunu İçin Ön Kayıtlar Açıldı
Knights Chronicle Oyunu İçin Ön Kayıtlar Açıldı

Knights Chronicle Oyunu İçin Ön Kayıtlar Açıldı! – Hubogi Netmarble’ın yeni sürükleyici, sıra tabanlı RPG oyunu Knights Chronicle için bugün IOS ve Android platformunda ön kayıt açılıyor.

Dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Corporation, yeni sıra tabanlı RPG oyunu Knights Chronicle‘ı mobil cihazlar için duyurdu.

Ön kayıt yaptıranlara hediyeler var

Oyun tüm dünyada yayınlanana kadar oyuncular ön kayıt yaptırarak, SSR dereceli 6 yıldızlı Rebecca, Beyaz Şövalyeler, 1 milyon altın ve 200 elmas gibi oyun içi hediyeler kazanacak. Knights Chronicle yayınlandığında yaptığında iOS ve Android cihazlarda oynanabilecek.

Knights Chronicle Oyunu İçin Ön Kayıtlar Açıldı! 

Anime türünde savaş sahneleri 

Knights Chronicle mobil cihazlarda sıra tabanlı RPG türünde bir oyun ve tamamen ilginç bir hikâye ile birlikte anime türünde savaş sahneleri sunuyor. Oyunda 100’den fazla kahramanın yanı sıra, “Garniel” gezegeninin yok olmasını önlemek için büyük bir maceraya atılan Theo ve arkadaşlarının hikâyesi anlatılıyor.

Hikâye akışı tamamen 3D grafikler ile desteklenirken karakter sesleri ünlü ses aktörleri tarafından seslendirildi. Her bir aşama için kahraman ve onların benzersiz özel güçleri, stratejik bir oyun için daha iyi bir şans sunuyor.

Netmarble Division Director Youngjae Park: “Knights Chronicle tamamen 3D grafikler ve fantastik sahneleri ile birlikte otantik sıra tabanlı bir RPG oyunudur” diyor ve ekliyor: “Umarım birçok oyuncu ön kayıtlara katılır ve oyun çıkışını yaptıktan sonra Knights Chronicle’ın keyfini çıkarır.”

Knights Chronicle yaklaşık 140 ülkede çıkış lansmanına hazırlanıyor. Yepyeni bir tanıtım fragmanı, karakter tanıtımları ve daha fazla bilgi için http://knightsgbweb.netmarble.com/ adresindeki ön kayıt sitesini ziyaret edin.

 

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corporation muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 4000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi içinhttp://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Netmarble ‘ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.