Ana sayfa Global Haberler Konami Gaming’ten, Amy Greene’ye Terfi

Konami Gaming’ten, Amy Greene’ye Terfi

Konami Gaming geçtiğimiz günlerde başarılı Amy Greene'yi yeni bir terfi ile ödüllendirdi. Amy, aldığı yeni terfi ile Senior Director, Finance&Sales Operations pozisyonundaki koltuğuna oturdu.

1332
Konami Gaming
Konami Gaming

Konami Gaming geçtiğimiz günlerde başarılı Amy Greene‘yi yeni bir terfi ile ödüllendirdi. Amy, aldığı yeni terfi ile Senior Director, Finance&Sales Operations pozisyonundaki koltuğuna oturdu.

Greene, şirketin kurumsal satış bölümünün kıdemli hesap yöneticisi olarak 2012’de Konami’ye katılmıştı ve daha önceki üst düzey yönetim operasyonları, finansal raporlama ve muhasebe konuları ile oyun endüstrisinde deneyim kazandı. 2016’da satış operasyonunun direktörlüğüne getirildi.

KONAMI GAMING

Konami Gaming başkanı ve CEO’su Steve Sutherland: “Amy Greene günlük işlerimizi ve finansal durumumuzu iyileştiren sağlam stratejiler oluşturarak ve prosedürleri savuşturarak, müşterilerimiz için en iyi sonuca ulaşmaya çalışıyor. Ürün genişletme, yeni çekirdek ürün serisi ve devam eden sistem büyümesi ile Amy, kısa ve uzun vadeli hedeflerimizi desteklemek için sektör uzmanlığı ve çok yönlü liderlik yeteneğine sahip.” ifadelerine yer verdi.

Finans ve satış operasyonlarında Konami’nin kıdemli müdürü olan Amy Greene, denetim, vergilendirme, finansal raporlama, satış prosedürleri, sipariş yerine getirme verimliliği, vb. süreçleri denetlemek ile sorumlu.

Greene, Las Vegas Nevada Üniversitesi’nden mezun ve burada muhasebe alanında lisans derecesini de sahip.

Konami Gaming’in yöneticilerinin, yaptıkları bu yeni terfi ile finansal anlamda gözlerinin arkada kalmayacağına kesin gözü ile bakılıyor.