Ana sayfa Global Haberler Kongregate Yönetim Ekibini Genişletiyor

Kongregate Yönetim Ekibini Genişletiyor

1163
Kongregate Yönetim Ekibini Genişletiyor
Kongregate Yönetim Ekibini Genişletiyor

Kongregate Yönetim Ekibini Genişletiyor! Çapraz platform oyun yayıncısı olan Kongregate, yeni dönemde çalışma ekibine bir Finans Komiseri, Yayıncılık, Pazarlama Başkan Yardımcısı atandı. Bu yeni katılma işlemleriyle birlikte Kongregate yönetim ekibini genişletti.

Eski InnoGames CFO’su Markus Lipp, yeni katıldığı Kongregate’de aynı pozisyona getirildi. Lipp finans ve muhasebe departmanını kurmaktan ve modellemeden sorumlu olacak.

Kongregate ayrıca ekip içerisinden Tammy Levy’yi VP’ye terfi ettirdi. Levy şirket içerisinde mobil, bilgisayar, konsol ve web için çapraz platform yayıncılık programını denetleyecek. Levy Kongregate öncesi Zynga’da çalışıyordu. Jeff Gurian ise Pazarlama ve Reklam Başkan Yardımcılığına getirildi. Gurian ise PR, CRM, Kullanıcı edinimi, uygulama mağazası optimizasyonu ve mobil, web platformlarında reklam ve pazarlamada görevlendirildi.

Gurian, Pazarlama Müdürü olarak Kongregate’ye 2011 yılında katılmadan önce Outspark ve RockYou gibi şirketlerde çalıştı.

Kongregate’in çapraz platform yayıncılığını geliştirmeye ve genişletmeye devam etmek için yaptığı bu ekip büyümesi hamlesi önümüzdeki aylarda da devam edeceği açıklandı.