Ana sayfa Türkiye'den Haberler LG PUBG TAM Game Ligi’nde Final 23 Haziran’da Volkswagen Arena’da

LG PUBG TAM Game Ligi’nde Final 23 Haziran’da Volkswagen Arena’da

878
LG PUBG TAM Game Liginde Final 23 Haziranda Volkswagen Arenada
LG PUBG TAM Game Liginde Final 23 Haziranda Volkswagen Arenada

LG PUBG TAM Game Liginde Final 23 Haziranda Volkswagen Arenada! – Hubogi Aylardır beklenen LG PUBG TAMGAME Ligi’nde büyük karşılaşma, 23 Haziran’da Volkswagen Arena’da. Birinci takım Berlin’de 2 milyon Dolar ödüllü şampiyonada yarışacak.

Oyunseverler tarafından aylardır heyecanla beklenen lig cumartesi günü gerçekleştiriliyor.  LG PUBG TAMGAME Ligi büyük finali, tüm dünyadan canlı olarak izlenebilecek.

Tüm dünyada 40 Milyondan fazla oyuncusu olan PUBG oyunu, anlık 3.3 Milyon oyuncu rekorunu da elinde bulunduruyor. Dünyada ve Türkiye’de fenomen olan hayatta kalma oyunu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG), LG Electronics’in ana sponsorluğunda Türkiye’deki PUBG ve espor severler ile bir araya getiriyor.

TAM Game ve PUBG Corp işbirliği ile Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkelerini kapsayan ilk onaylı PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Ligi ‘LG PUBG TAMGAME’de Mart ayından bu yana 1920 oyuncu mücadele verdi.  Yapılan maçlar ve yarı finalin ardından büyük finale katılmaya hak kazanan 20 takım, şampiyonluk için mücadele edecek. 15 – 35 yaş arası oyuncuların yer aldığı ligin büyük finalinde toplam 60 bin dolarlık nakit ödülün dağıtılacak. ‘LG PUBG TAMGAME Ligi’nin finalinde şampiyon olan takım, 16 bin dolar nakit ve ana sponsordan ekipman ödüllerinin yanı sıra, Berlin’de 25-29 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan 2 Milyon dolar ödüllü ‘PUBG Global Invitational’ turnuvasına katılmaya hak kazanacak. Ayrıca büyük finalde dereceye giren 2. takım 8 bin dolar, 3. takım 4 bin dolar para ödülünün sahibi olacak.

Büyük final boyunca oyunseverler ve katılımcılar, oyunun sevilen karekterleri ve oyunda kullanılan araçlarla fotoğraf çektirme imkanı da bulacaklar.

LG PUBG TAM Game Liginde Final 23 Haziranda Volkswagen Arenada! Büyük finale katılacak takımlar ise şöyle: Beşiktaş eSports, Team Turquality, Sangal eSports,  YoungStars, Plan-B Gaming, The Order, Griffins, HWA Gaming, BE RIGHT BACK,  Moria’s Sons, Oyun Hizmetleri, Mod-Z eSports, Gaz Gezenler, Ice Esports Club, Dark Passage, Invictum eSports, Team Ready, Kızıl Elma, Roar Of Lions.