Ana sayfa Espor Major Şampiyonu Cloud9 İstanbul’daki Turnuva Listesine Eklendi!

Major Şampiyonu Cloud9 İstanbul’daki Turnuva Listesine Eklendi!

942
Major Şampiyonu Cloud9 İstanbul'daki Turnuva Listesine Eklendi
Major Şampiyonu Cloud9 İstanbul'daki Turnuva Listesine Eklendi

Major Şampiyonu Cloud9 İstanbul’daki Turnuva Listesine Eklendi! – Hubogi Eylül ayında dünya çapında Counter-Strike organizasyonunu Türkiye’ye taşıyacak olan BLAST Pro Series İstanbul, Türkiye’deki ilk uluslararası CS:GO Turnuvası olacak. Başlangıçta 24 Haziran’da planlanan ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri nedeniyle Eylül ayına taşınan BLAST Pro Series, şimdiden Dünya Sıralamasında 1 numarada yer alan Astralis dahil en önemli espor takımlarının yer alacağı duyurulmuş ama son 2 takım açıklanmamıştı. Son Major Şampiyonu Cloud9, canlı etkinliğe katılacaklarını doğruladı.

Major Şampiyonu Cloud9 İstanbul'daki Turnuva Listesine Eklendi
Cloud9

 

Cloud9’un yıldız oyuncusu yarı Türk yarı Amerikalı Tarık ”tarik” Çelik, ilk kez Türk topraklarında büyük bir turnuva oynamaktan heyecan duyduğunu açıklamıştı, şimdi ise;

“İstanbul’da BLAST Pro Series içinde yer alma olasılığını ilk duyduğumuzda dediğim gibi, İstanbul’da gerçekleşecek muhteşem bir turnuvayı görmek harika bir şey ve takım arkadaşlarımı İstanbul’a ve Türkiye’ye getirmek için çok heyecanlıyım. Etrafında ve orada inanılmaz insanları tanıtmak, ailemin doğduğu toprakları ziyaret etmek müthiş bir duygu olacak.
Major’u kazanmak, hayatımdaki en büyük şeydi, ama Türkiye’de ikonik BLAST sahnesinde olmak, ailem ve babamın ülkesinde dünyanın en iyi takımlarından bazılarıyla mücadele etmek inanılmaz bir deneyim olacak diye düşünüyorum. Hayranlarımızı gururlandırmak için elimizden geleni yapacağız.” diyor Cloud9’un yıldız oyuncusu

“Daha önce hiç BLAST Pro Series’e gitmedik, ancak oyuncu dostlarımdan ve hayranlardan duyduğum ve gördüğümüz her şey, hayal edebileceğiniz en iyi organizasyon olduğunu gösteriyor ve bu yüzden çok heyecanlıyım, biz de İstanbul’da olacağız, BLAST Pro Series İstanbul’a katılacağız! diye ekliyor “tarik”

Cloud9, dünyanın şu anki  1 numarası Astralis ve efsane takımlar NiP, Virtus.pro ve yerel yıldızlar Space Soldiers ile BLAST Pro Series İstanbul sahnesinde yer alacak. 6. takım, henüz açıklanmamış bir yıldız oyuncuyu kadrosuna katmış, yepyeni bir uluslararası espor takımı olacak. Takım ismi ve oyuncular önümüzdeki günlerde ayrıca duyurulacak.

Turnuva 28-29 Eylül tarihlerinde Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak grup maçları ve 29 Eylül’deki Büyük Finalle yapılacak.  29 Eylül’deki bu büyük etkinlik için biletler www.Mobilet.com adresinden temin edilebilir.

Daha fazla bilgi için:
– www.blastproseries.com
– facebook.com/BLASTProSeries
– twitter.com/BLASTSeries

– http://www.footballstarleague.com/category/blast-pro/

Major Şampiyonu Cloud9 İstanbul’daki Turnuva Listesine Eklendi!

RFRSH Entertainment Hakkında

Sürekli olarak gelişen Espor ekibiyle birlikte çalışan, Espor pazarlama ve medya şirketidir – kurulan organizasyonlar aynı zamanda takım sahibi oyuncular tarafından oluşmaktadır. Markalarını oluşturan ekiplerin arkasındaki profesyonel gücü ve takımları üst sıralara çıkartmak için spor performansını geliştiriyoruz. Takımların ticari ve medya haklarını temsil ediyoruz ve bunları sponsorluklar ve pazarlama anlaşmaları için dünyadaki en iyi markalarla birleştiriyoruz. Ekiplerimiz için, en iyi Espor sporcuları olmaları ve dolayısıyla hayranları ve sponsorları için en iyi anları hem oyun içi hem de oyun dışı konularda odaklamaya yönelik mümkün olan en iyi koşulları yaratıyoruz.

İletişim
Steen Laursen, VP Communications & Brand, RFRSH Entertainment, BLAST Pro Series sahibi steen@rfrsh.net

Resimler, videolar ve daha fazla bilgi: www.mynewsdesk.com/blastproseries
RFRSH Entertainment Web Sitesi:  www.rfrsh.net

Impact34 Hakkında

İstanbul’da bulunan bir spor ve eğlence pazarlama şirketidir. Müşterilerimizi ve ağımızı dünyada bir araya getirmek ve güçlü yenilikçi projeler üretmek konusunda uzmanız. Büyük düşünüyor, büyük hayaller peşinde koşuyoruz. Çok çalışıyoruz ve müşterilerimizin spor ve eğlence alanındaki yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı oluyoruz.

Ekibimiz, dünya çapında sonuçlar sunma konusunda zengin bir tecrübeye sahiptir. Danışmanlık, iletişim ve proje yönetimi hizmetlerini sunuyoruz. Güçlü iş birlikleri oluşturmak ve izleyicileriyle bağlantı kurmak için markalarla birlikte çalışırız. Atletlerin ve sanatçıların marka profillerini artırmalarına ve kariyerlerini yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

Web Sitesi: www.impact34.com

Gaming in Turkey Hakkında

Gaming in Turkey, Türkiye’de hizmet veren bir Medya Merkezi ve Oyun Ajansı’dır. En büyük amacımız Türkiye’de oyun ve oyuncular arasında etkileşim yaratmak, markalar için oyunlaştırma kurguları yaratmaktır. Oyun şirketleri için özel olarak hazırlanmış Çevrimiçi ve Çevrimdışı entegre pazarlama hizmetleri sunmaktayız. PC, Mobil, Konsol, MMO, P2P veya F2P gibi tüm platformlara odaklanmaktayız. 9 yıllık oyun sektöründeki deneyimlerimizi pazarlama, operasyon, Espor, yayıncılık ve yapımcılık alanlarında markalarımızın hizmetine sunuyoruz.

Web Sitesi: www.gaminginturkey.com
Major Şampiyonu Cloud9 İstanbul’daki Turnuva Listesine Eklendi!

Daha fazla bilgi için iletişim:

Bettina Kuperman, CEO / Impact34
Bkuperman@impact34.com

Ozan Aydemir, Founder / Gaming in Turkey
ozan.aydemir@gaminginturkey.com