Ana sayfa Global Haberler Marvel ve FoxNext Games Ortaklık Kuruyor!

Marvel ve FoxNext Games Ortaklık Kuruyor!

1045
Marvel ve FoxNext Games Ortaklık Kuruyor!
Marvel ve FoxNext Games Ortaklık Kuruyor!

Marvel ve FoxNext Games Ortaklık Kuruyor! – Hubogi Marvel Strike Force oyunu için marka sahibi Marvel Entertainment ve geliştirici FoxNext Games ortaklık masasına oturdu.

Oyun hakkında kesin bilgiler olmasa da Star Wars: Galaxy of Heroes adlı oyunda olduğu gibi takım tabanlı bir RPG savaşçı oyunu olacağı tahmin ediliyor. Oyuncuların Marvel evrenindeki kahramanları toplayıp farklı modlardaki savaşlarla ilerleyeceği tahmin edilen oyunun gelecek yıl piyasaya sürülmesi planlanıyor.

FoxNext Games’in Los Angeles stüdyosu tarafından geliştirilen oyun geçtiğimiz aylarda ilk duyurusu gerçekleştirilmişti. Ortaklıklar ve oyun görselleri ile ilk kez karşımıza çıkan Marvel Strike Force yaklaşık bir yıldır üzerinde çalışılıyor.

Ayrıca FoxNext Los Angeles stüdyosu eskiden Aftershock olarak biliniyordu ve şirketin Netmarble’a satışından sonra eski Kabam personelinden oluşuyordu. Ancak Haziran 2017 itibariyle FoxNext stüdyoyu geri alarak çalışmalarına buradan devam etti.

FoxNext Games ekibi bu oyunun yanı sıra Avatar film serisine dayanan çok oyunculu mobil strateji oyunu üzerinde de çalışıyor. Marvel Strike Force ile Netmarble orijinal oyunu Marvel: Contest of Champions arasında sert bir rekabet olacak gibi gözüküyor.