Ana sayfa Türkiye'den Haberler Maximum Mobil Dijital Kod Market

Maximum Mobil Dijital Kod Market

Maximum Mobil Dijital Kod Market! Maksimum Mobil sadece tüm kart kullananları hedefleyen yeni özelliği Dijital Kod Market'i duyurdu. İş Bankası’nın mobil uygulaması Maximum Mobil, kendi müşterileri ile birlikte diğer tüm bankaların kart müşterilerinin de hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmaya devam ediyor. Kullanıcılar, Maximum Mobil’in App Store ve Google Play Store’da kullanıma sunulan yenilenen sürümü ile dijital kod alışverişlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilecek.

1509
maximum mobil dijital kod market
maximum mobil dijital kod market

Maximum Mobil Dijital Kod Market! Maksimum Mobil sadece tüm kart kullananları hedefleyen yeni özelliği Dijital Kod Market’i duyurdu. İş Bankası’nın mobil uygulaması Maximum Mobil, kendi müşterileri ile birlikte diğer tüm bankaların kart müşterilerinin de hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmaya devam ediyor. Kullanıcılar, Maximum Mobil’in App Store ve Google Play Store’da kullanıma sunulan yenilenen sürümü ile dijital kod alışverişlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilecek.

Dijital Kod Market’in detaylarına bakacak olursak; kullanıcıların alışverişlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebileceği bir yapısı bulunan Maximum Mobil, İş Bankası olsun olmasın belirlenen dijital harcamaların uygulama içinden gerçekleşmesine olanak tanıyor.

Maximum Mobil Dijital Kod Market

İş Bankası’nın Eğlence Fabrikası ile yaptığı işbirliği sayesinde Maximum Mobil kullanıcıları, Eğlence Fabrikası’nın satışa sunduğu League of Legends içerisinde geçerli olacak Riot Points alışverişlerini yapabilecek. Kullanıcılar, aynı şekilde Facebook E-Pin ödemeleri yapılabilecek ve Spotify üyeliği de satın alınabilecek. Kullanıcılar Maximum Mobil’in “Ödemeler” sekmesi altına yeni eklenen “Dijital Kod Market” menüsünde listelenen dijital kodlar arasından seçim yapabilecek. Uygulamaya tanımlı İş Bankası ve diğer banka kredi kartları veya banka kartları ile dijital kod ödemelerini kolayca ve güvenli olarak gerçekleştirebilecek. Eğlence Fabrikası, satın alınan kodların, müşterilerin tanımlı SMS ve elektronik posta adreslerine gönderilmesini sağlayacak.