Ana sayfa Global Haberler Microsoft E3 2018 Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Microsoft E3 2018 Hakkında Açıklamalarda Bulundu

815
Microsoft E3 2018 Hakkında Açıklamalarda Bulundu!
Microsoft E3 2018 Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Microsoft E3 2018 Hakkında Açıklamalarda Bulundu! – Hubogi Sony için Tokyo Game Show’un önemi neyse Microsoft içinde E3 o derece önemli. Ev sahibi konumundaki Microsoft bu yıl ki E3 için sıkı bir hazırlık yapacak gibi gözüküyor. Şirketin yapmış olduğu ilk sürpriz bu yıl ki sunumu Los Angeles Kongre Merkezi binasında gerçekleştirmeyecek.

Geçtiğimiz yılda dahil olmak üzere her yıl E3 sunumlarını Microsoft Los Angeles Kongre Merkezi binasında gerçekleştiriyordu. Ancak bu yıl şirket Microsoft Theater binasını kullanacak. Bu sunum ile birlikte Xbox FanFest etkinliklerini de burada düzenleyecek.

Xbox Wire içinde bir açıklama yapan şirket vekil başkanı ve Pazarlama Kurulu Başkanı Mike Nichols, her ne kadar Microsoft Theater da olsakta Los Angeles Kongre Merkezi binasında etkinlik boyunca görüneceklerini ancak bu etkinliği Twitch’e rakip olan Mixer uygulaması üzerinden yapılacağını açıkladı.

E3 2018 sunumu için şirket tarih ve saat bilgilerini de açıkladı. 10 Haziran 2018 tarihinde Türkiye Saati ile 23:00 da Microsoft sunum etkinliği start alacak ve yeniliklerini tüm oyun severler ile paylaşacak.