Ana sayfa Global Haberler Microsoft X0 Etkinliği X018 ile Geri Dönüyor!

Microsoft X0 Etkinliği X018 ile Geri Dönüyor!

665
Microsoft X0 Etkinliği X018 ile Geri Dönüyor!

Microsoft X0 Etkinliği X018 ile Geri Dönüyor! – Hubogi 2001 yılından beri düzenli olarak kutlanan Microsoft’un Xbox konsolu ile yaptığı X0 etkinliği uzun bir aradan sonra tekrar düzenleneceği geçtiğimiz günlerde duyuruldu.

Ticari şov olarak gerçekleştirilmeye başlayan X0 daha sonra basın ve hayran etkinliği halini almasıyla dünya genelinde birçok önemli şehirde gerçekleştirildi. Avrupa, Amerika ve Kanada’da gerçekleştirilen X06, X10 ve X13 sonrasında sessizliğe bürünen etkinlik 5 yıl aradan sonra tekrar sahnelere geri dönüyor. X018 etkinliği ile Mexico City’de düzenlenecek etkinlik ayrıntıları açıklandı. Inside Xbox programında yapılan duyuruda Phil Spencer X018 etkinliğinin 10 -11 Kasım 2018 tarihlerinde Mexico şehrinde gerçekleşeceğini ve bu etkinliğin Xbox FanFest kapsamında olacağını duyurdu.

X018 etkinliğinde Xbox platformu ile ilgili güncel haberler, diğer geliştiricilerden duyuru ve güncelleme haberleri, yeni oyunların ilk bakış etkinlikleri, çeşitli aktivite ve sürprizlerin yanı sıra pek çok organizasyon Mexico şehrinde gerçekleşecek. X018 Mexico City etkinliği hakkında ayrıntıların ilerleyen günlerde Microsoft tarafından resmi olarak duyurulması ve etkinlik programının yayınlanması bekleniyor.