Ana sayfa Global Haberler Monopoly ve Fortnite Güçlerini Birleştiriyor!

Monopoly ve Fortnite Güçlerini Birleştiriyor!

1583
Monopoly ve Fortnite Güçlerini Birleştiriyor!
Monopoly ve Fortnite Güçlerini Birleştiriyor!

Monopoly ve Fortnite Güçlerini Birleştiriyor! – Hubogi Battle Royale türünde piyasaya sürülmesinden kısa süre sonra rekorlar kıran ve rakiplerini geride bırakan Fortnite, yeni bir platformda daha oyun severlerin karşısına çıkıyor. Masa oyunlarının en bilindiklerinden olan Monopoly ve Fortnite ortak bir çalışma gerçekleştiriyor.

Monopoly üreticisi olan Hasbro tarafından yapılan açıklamaya göre Fortnite temalı Monopoly oyunu önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek. Standart Monopoly sürümlerinden farklı olacak ola Fortnite sürümü için şimdiden yüzbinlerce oyuncu heyecanlanmış durumda. Tahmini olarak 1 Ekim 2018 tarihinde raflardaki yerini alması beklenen Monopoly Fortnite sürümü için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Epic Games ürünü olan Fortnite Monopoly sürümü ile bir video oyundan daha fazlası olduğunu bir fenomen haline geldiğini kanıtlamış oldu. Epic Games gelişmeler karşısında oldukça memnun olsa da rakipleri bu konu hakkında pekte hoşnut olacağını söyleyemeyiz.

Ayrıca Hasbro ilerleyen dönemlerde yaptıkları ortaklık çalışmasını daha da geliştireceklerini belirtti. Önümüzdeki dönemlerde Hasbro’nun Nerf silahlarına Fortnite teması getireceği ve oyunun ünlü silahlarını üreteceğini belirtti. Bu ortaklığın daha da büyüyeceği ve Hasbro’nun birçok platformda Fortnite ile ortaklık sağlayacağını söyleyebiliriz.