Ana sayfa Türkiye'den Haberler Monster Notebook Yeni Modellerini Basına Tanıttı

Monster Notebook Yeni Modellerini Basına Tanıttı

829
Monster Notebook Yeni Modellerini Basına Tanıttı
Monster Notebook Yeni Modellerini Basına Tanıttı

Monster Notebook Yeni Modellerini Basına Tanıttı! – Hubogi Oyun ve teknoloji basınını bir araya getiren etkinlikte, Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz katılımcılara hem markanın yeni ürünlerini tanıttı hem de geleceğe dair planlarından bahsetti.

Türkiye’nin oyun bilgisayarı markası Monster Notebook, 13 yıldır oyunseverlere sunduğu yüksek performansı etkileyici tasarımlarla birleştiren yenilikçi çözümlere yenilerini ekliyor. Moda Teras’ta düzenlediği bir kahvaltı etkinliğinde oyun ve teknoloji basınıyla bir araya gelen marka, katılımcılara yeni ürünleri ve gelecekte atmayı planladığı adımlar hakkında bilgi verdi.

Monster Notebook Yeni Modellerini Basına Tanıttı!

Hepsi Sekizinci Nesil

Etkinlikte iki farklı tasarıma sahip 5 modelini sergileyen Monster, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen ve ihtiyaca göre konfigürasyonu kişiselleştirilebilen ürünlere sahip olduğunu gösterdi. Etkinlikte tanıtılan modellerden Abra A5 V13.1, Intel’in 8. nesil Core i5-8300H işlemcisini ve 4GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX1050 grafik kartını kullanıyor. Abra A5 V13.2 modelinde ise Core i7-8750H işlemci ve 4GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX1050 ekran kartı tercih edilmiş. Abra serisinden yeni nesil Coffe Lake işlemcilere ve yeni bir görünüme terfi eden bir diğer model ise Abra A5 V13.4 gaming laptop. Monster bu modelinde Corei7-8750H işlemci ve 4GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti grafik kartı tercih etmiş.

Zarif ve Güçlü

Markanın etkinlikte tanıttığı iki model ise daha önce hiçbir yerde gösterilmemiş incecik tasarımlarıyla dikkatleri üzerinde topladı. Abra A5 V14.1 Core i7-8750H işlemci ve 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti grafik kartı konfigürasyonuna sahip. Tulpar T5 V18.1 gaming laptop yalnızca 2cm kalınlığında ve 2.1 kg ağırlığındaki gövdesine Core i7-8750H işlemci ve 6GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX1060 grafik kartını sığdırmayı başarmış.

Monster Notebook Yeni Modellerini Basına Tanıttı! Yüksek performanslı ürünleriyle “dizüstü bilgisayarda oyun oynanmaz” anlayışını yıkan Monster’ın yenilikçi yaklaşımını yansıtan bu birbirinden güçlü oyun bilgisayarları hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.monsternotebook.com.tr/monster-notebook.html?opf=p2956 adresini ziytaret edebilirsiniz.

Monster Notebook Yeni Modellerini Basına Tanıttı!

 

Monster Notebook Hakkında

2005 yılında piyasaya girişiyle birlikte dizüstü bilgisayar dünyasında yüksek performansıyla çığır açan ve yepyeni bir standart sunan Notebook Canavarı Monster, son 13 yılda birçok ilke imza atmıştır.

Monster, İş İstasyonları Serisi (Workstation) ve Oyun Serisi (Gaming) olmak üzere iki kategoride dizüstü bilgisayar üretimi gerçekleştirmektedir. Oyun tutkunlarının masaüstü bilgisayar tabusu ilk kez Monster Notebook ile yıkılmış ve “oyun bilgisayarı” konsepti notebook dünyasına Monster sayesinde taşınmıştır.

Yüksek hız, kapasite ve performans açısından üstün bir teknoloji sunan Monster Notebook, oyun tutkunları kadar mimarlar, grafik tasarımcılar gibi kapasiteye ve performansa ihtiyaç duyan farklı profillerdeki meslek gruplarının da kısa zamanda gözdesi haline gelmiştir.

2005 yılından bu yana kullanıcılarına farklı bir iş ve oyun deneyimi yaşama olanağı veren Notebook Canavarı, bunu yüksek kapasiteye ve performansa sahip SSD ya da sabit diskler, yüksek kapasiteli ve performanslı bellekler ve yine yüksek performansa sahip ekran kartlarıyla gerçekleştirmektedir.

Resmi Web Sitesi:

http://www.monsternotebook.com.tr/