Ana sayfa Türkiye'den Haberler Moralabs Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik

Moralabs Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik

Moralabs Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik! Hub of Game Industry haber portalının da aralarında olduğu Gaming in Turkey Oyun Ajansı ve TIP Effect Influencer Marketing Ajansı çatısını oluşturan Purple Pan, Türkiye'nin Cross Platform Mobil Oyun Yazılım konusunda uzman mobil oyun firmalarından MORALABS ile stratejik partnerlik anlaşması yaptı.

1297
Moralabs Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik

Moralabs Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik! Hub of Game Industry haber portalının da aralarında olduğu Gaming in Turkey Oyun Ajansı ve TIP Effect Influencer Marketing Ajansı çatısını oluşturan Purple Pan, Türkiye’nin Cross Platform Mobil Oyun Yazılım konusunda uzman mobil oyun firmalarından MORALABS ile stratejik partnerlik anlaşması yaptı. Senelerdir bir çok proje ve farklı markalar adı altında beraber güzel işlere imza atan ekipler bir araya gelerek, bundan sonraki bir çok yazılım, mobil oyun, oyunlaştırma kurguları için beraber hareket etme kararı aldı.

MORALABS VE GAMING IN TURKEY

STRATEJİK PARTNERLİK

Moralabs Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik

Moralabs Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik! Konuyla ilgili görüşlerini bildiren Moralabs Genel Müdürü ve Kurucu Ortağı Kamer Kemerkaya “Gaming in Turkey ile bundan sonraki dönemde (ve öncesinde de) çok güzel ortak projelere imza atacağımıza eminim. Moralabs olarak yazılım, geliştirme ve tasarımı özellikle Gaming in Turkey’in deneyimli olduğu pazarlama, operasyon ve iş geliştirme ile birleştirdiğimizde güzel sonuçları elde etmek kaçınılmaz oluyor” dedi.

Moralabs Ve Gaming in Turkey Stratejik Partnerlik! Purple Pan Kurucusu Ozan Aydemir ise “Gerçekten mutluluk verici bir birliktelik olacak bizim için de. Sadece kendi adımıza üreteceğimiz projelerimiz için değil bu birliktelik. Aynı zamanda oyun sektörüne girmek isteyen ya da gamification oyunlaştırma kurguları ile markalarını başka alanlara taşıyacak firmalara da hizmet vereceğiz. diyerek birlikteliğin içeriğini özetledi.

MORALABS HAKKINDA

Çoklu platformlara mobil oyunlar geliştiren bir oyun stüdyosudur. Deneyimli bir ekip ile dünya kalitesinde oyunlar ve uygulamalar geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kaliteli bir çalışmanın farklı disiplinleri biraraya getirerek oluşacağına inandıkları için geliştirdikleri projelerde profesyonel ses sanatçıları, çocuk gelişim uzmanları ve psikologlarla birlikte çalışmaktadır.

GAMING IN TURKEY HAKKINDA

Media HUB For Gaming & Gaming Agency | Oyun Ajansı

www.gaminginturkey.com

Gaming In Turkey, Oyunlar için hazırlanmış bir Medya Merkezi ve Oyun Ajansı’dır. Türkiye’de oyun, oyun ve oyuncular arasında etkileşim yaratır. Gaming in Turkey, tüm ortakları için stratejilere uygun olarak hazırlanmış hizmetler sunar, deneyimsel alanda marka kimliğini en etkin ve verimli bir şekilde iletişim kuran temel çözümler hazırlar. Gaming in Turkey, oyun şirketleri için özel olarak hazırlanmış Çevrimiçi ve Çevrimdışı entegre pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Sadece oyun endüstrisine değil PC, Mobil, Konsol, MMO, P2P veya F2P gibi tüm platformlara odaklanmaktadır. 8 yıllık tecrübeli Online Oyun Profesyonelleri tek bir çatı altında buluşturan Gaming in Turkey, global dünyadaki oyun yayıncıları ve geliştiricilerle işbirliği yapmaktadır. Gaming in Turkey Oyun Sektörü Medya Merkezi ve Oyun Ajansı olarak oyun sektöründe pazarlamadan, operasyona, yayıncılıktan sektörel haberlere kadar en doğru ve iyi hizmeti size veren tek firmadır.