Ana sayfa Türkiye'den Haberler Multiplayer FIFA Balkan Kupası Büyük Finali Yarın Başlıyor

Multiplayer FIFA Balkan Kupası Büyük Finali Yarın Başlıyor

720
Multiplayer FIFA Balkan Kupası Büyük Finali Yarın Başlıyor
Multiplayer FIFA Balkan Kupası Büyük Finali Yarın Başlıyor

Multiplayer FIFA Balkan Kupası Büyük Finali Yarın Başlıyor! – Hubogi Multiplayer FIFA 18 Balkan Kupası’nın iki şampiyonu, her yıl 6 milyondan fazla rekabetçi oyuncunun katıldığı ve finallerine kalma hayalini kurduğu eWorld Cup Global Series Playoff’una gidecek. Kazanan oyuncu dünyadaki en iyi 128 FIFA 18 oyuncusu arasından sıyrılıp büyük finallerde Türkiye’yi temsil etme gururunu yaşayabilecek. Multiplayer FIFA 18 Balkan Kupası’na Türkiye, Bulgaristan, Romanya ve Yunanistan’dan oyuncular Xbox One/PS4 konsol seçenekleri ve kendi FUT kadroları ile katılabilecekler.

Toplam 512 oyuncunun online elemelere katılabileceği kupada grup aşamasına katılmaya hak kazanan oyuncular, aralarında Beşiktaş ve 1907 Fenerbahçe gibi espor takımlarının profesyonel oyuncularının da olduğu Türkiye’nin en iyi esporcularıyla birlikte mücadele edecek.

Multiplayer FIFA Balkan Kupası Büyük Finali Yarın Başlıyor! Multiplayer FIFA 18 Balkan Kupası’yla ilgilenen futbolseverler, maç özetlerini, fikstürleri, puan durumunu, oyuncu bilgilerini ve röportajlar da dahil olmak üzere turnuvayla alakalı tüm detayları internet sitesi üzerinden takip edebilecek. Multiplayer FIFA 18 Balkan Kupası’nın büyük finali 4 Mayıs 2018’de Tivibuspor, Multiplayer Twitch ve Multiplayer Youtube kanalı üzerinden canlı yayınlanacak. Ayrıca final öncesindeki 1 hafta boyunca her gün Tivibuspor’da grup maçlarına ait maç özetlerini, yorumları ve özel röportajları izleyebilirsiniz.

Turnuva kapsamında dağıtılacak ödüller ise şu şekildedir;

Toplam 40,000 TL ödül havuzlu bu heyecanlı kupada her konsoldaki:

1.’lere 8000’er TL

2.’lere 4000’er TL

3. ve 4.’lere 2000’er TL

5-6-7 ve 8.’lere 1000’er TL ödül verilecek.

Multiplayer FIFA Balkan Kupası Finali 4 Mayıs Cuma günü Vodafone Park Game On Alanı’nda gerçekleşecek.