Ana sayfa Türkiye'den Haberler Mynet Mobil Tabanlı 2 Oyun Satın Aldı

Mynet Mobil Tabanlı 2 Oyun Satın Aldı

824
Mynet Mobil Tabanlı 2 Oyun Satın Aldı
Mynet Mobil Tabanlı 2 Oyun Satın Aldı

Mynet Mobil Tabanlı 2 Oyun Satın Aldı! – Hubogi Ülkemizde yayın yapan en köklü platfomlardan olan Mynet, geçtiğimiz günlerde oyuncular tarafından sevilen ve yaklaşık 32 milyon oyuncuya sahip iki basketbol oyununu satın aldığını açıkladı.

Mobil platformda yer alan ve oyunseverlerin favori oyunları arasında yer alan Real Basketball ve Basketball Kings satın alma işlemi sonrasında Mynet çatısı altına girdi. Mobilecraft’ın sahip olduğu oyunlar uzun süreli yapılan görüşmeler sonrasında Mynet bünyesine dahil oldu. Yapılan satın alma işlemi ile ilgili Mynet CEO’su Bilgen Aldan yaptığı açıklamada, “Bu satın alma işlemleri ile Mynet küresel bir oyun yayıncısı ve oyun ihracatçısı olma yolunda ilerliyor diyebiliriz. Yeniden yapılanma planları dahilinde bu adımın bir başlangıç olduğunu ve bir internet markası olma yolunda gücümüzü arttırmayı planladığımızı söyleyebiliriz. Mynet olarak yakın zamanda oyun sektöründe ses getirecek projeler ile karşınızda olacağız.” cümlelerine yer verdi.

Gelecek planlarında önemli oyun sektörü projelerinde yer alacağını belirten Aldan bağımsız geliştiriciler ile de çalışmalar yapıp sektörde yer almak istediklerini belirtti.

Mynet, Unity Game Developer’ını arıyor!
Başvuru ve ayrıntılar için Tıkla!