Ana sayfa Türkiye'den Haberler Netmarble Yeni Oyunu, Savaş Meydanı Ön Kayıtta!

Netmarble Yeni Oyunu, Savaş Meydanı Ön Kayıtta!

1801
Netmarble Yeni Oyunu, Savaş Meydanı Ön Kayıtta!
Netmarble Yeni Oyunu, Savaş Meydanı Ön Kayıtta!

Netmarble Yeni Oyunu, Savaş Meydanı Ön Kayıtta! – Hubogi Son yıllarda Lineage2: Revolution gibi oyunlarla adından oldukça söz ettiren Netmarble, başarılı bir mobil yapım ile daha oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Netmarble Türkiye tarafından geliştirilen aksiyon ve bir o kadar heyecan dolu mobil strateji oyunu Savaş Meydanı ön kayıtları başladı.

Oyuncular özgün teçhizat ve askerler ile kendi birlik ve ordularını kurup savaş stratejisi geliştirerek zafer kazanmaya çalışacaklar. Tamamı Türkçe olan oyun aynı zamanda Türk karakterlerden oluşuyor. Ayrıca ön kayıt yaptıran tüm oyunculara başlangıç hediyeleri verilecek.

Tamamı yerel karakterlerden oluşacağını belirttiğimiz oyunda Topçu Onbaşı, Kenan Komutan gibi isimler yer alacak ve oyun içerisindeki rütbeler gerçek askeri rütbelere göre ayarlanarak gerçekçiliği ve heyecanı daha da arttıracak.

Netmarble EMEA CEO’su Barış Özistek oyun hakkında, “Savaş Meydanı oyununda oyuncular neredeyse göğüs göğüse hatta kıran kırana karşılıklı çarpışacak. Heyecanlı nefes kesen bölümlerin olduğu savaş oyununun müthiş ilgi görmesini bekliyorum. Oyunda Türk oyun severlerin çok seveceği yerel karakterlerden oluşuyor, bu karakterlerin isimleri çok yakında açıklanacak. Tüm oyuncuları 5 Aralık 2017 tarihinden itibaren ön kayıt yaptırıp zaferden zafere koşmaya çağırıyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Savaş Meydanı oyunu hakkında daha ayrıntılı ve fazla bilgiye sahip olmak ve ön kayıt yaptırmak için web sitesi ya da sosyal medya hesapları ziyaret edilebilir.