Ana sayfa Global Haberler Newzoo ve Team Liquid Partnerliği Duyuruldu

Newzoo ve Team Liquid Partnerliği Duyuruldu

338
Newzoo ve Team Liquid Partnerliği Duyuruldu
Newzoo ve Team Liquid Partnerliği Duyuruldu

Newzoo ve Team Liquid Partnerliği Duyuruldu! Team Liquid espor ve oyun odaklı bir şiket olan Newzoo ile stratejik bir veri partnerliğini duyurdu. Newzoo CEO’su Peter Warman, Newzoo ile Team Liquid’in ortaklık kurmasından çok memnun olduğunu, bu ortaklığın bir çok nedenden dolayı kendisi için önemli olduğunu ve Team Liquid’in gelecek başarılarını desteklemeyi dört gözle beklediklerini söyledi.

2000 yılında kurulan Team Liquid, dünyaca ünlü bir profesyonel oyun organizasyonudur. Los Angeles, Utrecht ve Hollanda’daki ekipleri o zamandan günümüze kadar etkileyici işler çıkartarak Team Liquid’i küresel bir marka haline getirdi. Newzoo ise oyunlara ve espor takımlarına odaklanan data ve analitik firmasıdır. Odak noktası, stratejik – günlük kararlar verme ve bilgilendirmelerdir. Hem küresel hem de ülke düzeyinde verilere doğrudan erişim sağlar.

Newzoo ve Team Liquid Partnerliği Duyuruldu! Newzoo’nun müşterileri arasında küresel oyunlar, medya ve teknoloji şirketleri, girişimciler ve dünyanın en tanınmış tüketici markalarının çoğu yer alıyor. Şirketin Amsterdam, San Francisco ve Şangay’da ofisleri bulunuyor. 2007 yılından bu yana, Newzoo küresel oyunlar ve espor pazarları ile ilgili trendler ve tahminleriyle dünyanın en güvenilir kaynağı haline gelmiştir.

Team Liquid Co-CEO’su Victor Goossens: “Profesyonel bir StarCraft oyuncusu olduğum zamanlarda öğrendiğim ilk şeylerden biri izciliğin önemiydi. Çevrenizde neler olup bittiğini biliyorsanız, uygun şekilde tepki verebilir ve eldeki durum için doğru tepkileri verebilirsiniz. Bu ders, ekibimizi nasıl çalıştırdığımıza ilişkin temel bir ilke olarak hizmet etmiştir; doğru bilgi ve bilgilerle başarı için mümkün olan en iyi pozisyonda olabiliriz. Oyuncularımıza kazanmaları için ihtiyaç duydukları platformu vermekten gurur duyduğumuz gibi, buradaki amacımız, çalışanlarımıza daha akıllı kararlar vermeleri için gerekli araçları ve iç görüyü sağlamaktır. Bu da başarının devamlılığını sağlıyor.”