Ana sayfa Global Haberler Nintendo, Çeşitli Havaalanlarına Oyun Salonları Açtı

Nintendo, Çeşitli Havaalanlarına Oyun Salonları Açtı

269
nintendo-cesitli-havaalanlarina-oyun-salonlari-acti

Gezgin oyunseverler Nintendo sayesinde yeni bir salon deneyimi yaşamanın keyfini sürüyor. Japonya merkezli oyun şirketi Nintendo, Switch’teki yeni oyun deneyimini sergilemek için geçtiğimiz ay video oyun salonu açmaya karar verdi. Bu oyun salonlarının havaalanlarında açılacağını duyuran şirket bu girişim için Amerika Birleşik Devletleri’nde birkaç havaalanı ile ortaklık kurdu.

Bu havaalanı oyun salonları, konforlu koltuklar, sarj portları ve Nintendo Switch oyun demolarıyla donatılacak. Demo alanlarında oyunculara sunulacak bazı oyunlar arasında Zelda ™ Efsanesi: Breath of the Wild , Mario Kart ™ 8 Deluxe, Süper Mario Odyssey ™, Süper Mario Party ™ ve Tetris® 99 gibi popüler oyunlar yer alıyor.

Şirketin Satış ve Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Nick Chavez, “Heyecan verici geniş kapsamlı eğlence kütüphanesi ile, gezginlerin Nintendo Switch ve Nintendo Switch Lite’ın seyahatleri için harika arkadaşlar bulduklarını umuyoruz.” dedi. “On The Go salonlarımızda Nintendo oyunlarıyla zaman geçirmek, insanlara yolculuklarına bir gülümseme ile başlama veya bitirme fırsatı verecektir.”

Nintendo oyun alanlarından sipariş verilebiliyor

Havaalanındaki bu oyun salonlarına uğrayan oyuncular, oyunların keyfini çıkarmanın yanı sıra, son olarak alandan ayrılırken Nintendo Switch ve Nintendo Switch Lite sistemlerini sipariş etme ve siparişleriyle birlikte ücretsiz bir taşıma çantası alma fırsatına sahip oluyorlar.

Alana uğrayan oyuncular ücretsiz olarak markalı bagaj kolu sargısı ya da satış alanından 75 dolarlık ya da daha fazla herhangi bir satın alımda, 10 dolar değerinde hediye çeki alabiliyorlar.

Bu yeni girişimi aşağıdaki havaalanlarında oyuncularla buluşuyor;

  • Washington, D.C. Dulles Uluslararası Havaalanı

Pop-up salonları, batı giriş / çıkışına yakın, B şubesinde, 17 Şubat – 29 Mart tarihleri ​​arasında B62 Kapısının yanında yer alacak.

  • Seattle – Seattle, WA Tacoma Uluslararası Havaalanı

17 Şubat – 29 Mart tarihleri ​​arasında C10 Kapısı’nın yanında bulunan C Yolcusu’nda alana ulaşılabilecek.

  • Şikago, O’Hare Uluslararası Havaalanı 

Pop-up salonları Terminal 1, Concourse B’de 17 Şubat – 29 Mart tarihleri ​​arasında B12 ve B14 kapıları arasında yer alacak.

  • Dallas, Teksas Dallas Love Field Havaalanı

13 Şubat – 29 Mart tarihleri ​​arasında 14 ve 16 numaralı kapıların yakınında Batı Terminali’nde yer alacak.