Nintendo Switch İçin Yeni Koleksiyon Paketleri Duyuruldu!

  181
  Nintendo Switch İçin Yeni Koleksiyon Paketleri Duyuruldu!
  Nintendo Switch İçin Yeni Koleksiyon Paketleri Duyuruldu!

  Nintendo Switch son zamanlarda kütüphanesini giderek genişletiyor. Nintendo Switch’le ilgili yazdığımız son haberde de yeni oyunlar geleceğini duyurmuştuk. Bahsi geçen haberde yer alan oyunlar mobil oyunları ve daha düşük bütçeli oyunlardan oluşuyordu. Ancak sürpriz bir şekilde duyurularak haberimize konu olan bu oyunların kendi türleri için büyük bir adım attığını hatırlatalım. 2K tarafından yayınlanan strateji, korku, shooter ve RPG öğeleriyle donatılmış olan bu oyunlar sizi içine çekecek.

  Nintendo’nun geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Direct sunumuyla büyük bir sürpriz yaptığını belirtelim. Oldukça çok oynanan üç seri için koleksiyon paketlerini kendi platformlarına çıkaracaklarını duyurdu. Bu oyunlar; BioShock, XCom 2 ve Borderlands’i kapsıyordu. Sunumda oyunlarla ve hangi versiyonlarının geleceğiyle ilgili de detaylara yer verildi. Nintendo oyunların yayınlanması konusunda da ilginç bir strateji izledi. Sunuma konu olan tüm oyunların 29 Mayıs 2020 tarihinde mağazada yerini alacağını açıkladı.

  XCom 2 Koleksiyonu

  nintendo-switch-icin-yeni-koleksiyon-paketleri-duyuruldu

   

  Nintendo Switch ile XCom 2’de küresel bir direnişi ateşleyin ve Dünya’yı uzaylı işgalinden kurtarın. Ödüllü strateji oyununu ek içeriklerle oynamanız 29 Mayıs’tan itibaren mümkün olacak.

  XCOM® 2

  Uzaylılar, kötü planlarını gizlice saklarken insanlık için parlak bir gelecek vaat ederek Dünya’yı yönetir. İmkansız ihtimallerle karşı karşıya kalan bir gerilla gücünün lideri olarak, uzaylı tehdidini ortadan kaldırmak ve insan ırkını yok olmaktan kurtarmak için küresel bir direnişi ateşlemelisiniz.

  XCOM® 2: Seçilenlerin Savaşı

  Bu genişleme, yeni Kahraman sınıfları, güçlü yeni düşmanlar, yeni görevler, ortamlar ve stratejik oyunlarda artan derinlik gibi ADVENT ile mücadelede kapsamlı yeni içerikler ekliyor.

  Bu DLC ile oyuna eklenen içerikler ise şu şekilde; Resistance Warrior Pack, Anarchy’s Children, Alien Hunters, Shen’s Last Gift. Her bir paketin içeriği ise aşağıda yer alıyor.

  • Resistance Warrior Pack: Bir dizi bonus kıyafet ve kafa ekipmanının yanı sıra özel zırh ve yüz kamuflajıyla direniş savaşçılarından oluşan ekibini özelleştir.
  • Anarchy’s Children: Bu isyan temalı içerik paketi, XCOM askerlerinizin kullanabileceği tüm zırh cephanesi için 100’den fazla yeni egzotik özelleştirme sunuyor. Bu seçenekler tamamen kozmetiktir ve bir askerin istatistiklerini değiştirmez.
  • Alien Hunters: XCOM’un askerlerini, ekibinizi tüm macera boyunca sürdürecek yeni uzaylı Hükümdarlarla karşı karşıya gelmek için etkileyici yeni silahlar ve zırhlarla elit bir uzaylı av ekibine dönüştürün. Askerlere ve Avenger’a ek kozmetik yükseltmeler ve Merkez Memuru Bradford’un eski bir arkadaşın rehberliğiyle bir kadroya öncülük ettiği yeni bir destansı görev yer alıyor.

  Shen’s Last Gift: ADMENT’in, mühendis babasının gizli ve son projesini bulmak için ekibine eşlik ettiği “Kayıp Kuleler” tesisini araştır. Yeni savaş yetenekleri, strateji mekaniği ve kişiselleştirme seçenekleriyle tamamlanmış eşsiz bir asker sınıfını keşfedin.

  Borderlands Legendary Collection

  nintendo-switch-icin-yeni-koleksiyon-paketleri-duyuruldu

  Nintendo’nun yaptığı açıklamaya göre serinin son oyununun heyecanı maalesef henüz Switch’e taşınmıyor. Ancak ilk 2 oyunun Switch’de oynanabileceğinin müjdesi verildi. Nintendo Switch için gelecek bu iki Borderlands oyunu Borderlands Legendary Pack ile birlikte yer alacak. Peki bu paket neleri kapsıyor?

  Borderlands Legendary Collection ile üç kez kargaşa, üç kez ganimet ve üç kez aksiyon yaşayın! Haydutları ve canavarları öldür, güçlü silahlar topla ve hatta evreni Borderlands: Yılın Oyunu Sürümü, Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel’e kaydederek her oyun için yığınla bonus eklenti içeriği ve 100 saatin üzerinde oyun süresini deneyimle.

  • Üç oyuncunun da tek başına veya yerel iki oyunculu bölünmüş ekranlı veya dört oyunculu çevrimiçi oyunla birlikte oynamanın keyfini çıkarın
  • Borderlands: Yılın Oyunu Sürümü – Her şeyi başlatan, içerik ve geliştirmelerle dolu kooperatif atıcı-yağmacıyı keşfedin! Bazilyonlarca silahı, her biri benzersiz RPG becerilerine sahip dört tetik mutlu paralı askerden biri olarak donatın. Eski bir Vault’un içinde olduğu söylenen güçlü uzaylı teknolojisinin peşinde yasadışı ıssız gezegen Pandora’yı ele geçirin.
  • Borderlands 2 – Pandora’yı kötü beyni ve kurumsal CEO’su Handsome Jack’i kurtarmaya çalışan altı tonoz avcısından biri olarak oynayın. Yeni arkadaşlar edin, onları bazilyon silahlarla donat ve intikam ve kurtuluş için acımasız bir arayışla yanlarında savaş.
  • Borderlands: The Pre-Sequel – Borderlands 2 kötü adam Yakışıklı Jack’in ve onun iktidara yükselişinin ardındaki hikayeyi keşfedin. Borderlands ve Borderlands 2 etkinlikleri arasında yer alan The Pre-Sequel, size yepyeni bir oyun ve oyuncuların sevdiği Shooter ve RPG türlerinin karışımlı füzyonunu sunuyor.

  * Borderlands 2: Komutan Lilith ve Sanctuary için Mücadele ek içeriği dahil değildir.

  BioShock Koleksiyonu

  nintendo-switch-icin-yeni-koleksiyon-paketleri-duyurulduBu koleksiyon paketiyle 3 oyunu birden deneyimleme şansınız olacak. BioShock: The Collection ile ödüllü BioShock serisinin unutulmaz dünyalarını ve anıtsal öykülerini keşfedebilirsiniz. BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered ve BioShock Infinite: The Complete Edition ile tüm tek oyunculu eklenti içerikleri arasında Rapture ve Columbia şehirlerine yolculuk yapın. Hayatınız için savaşın ve dalgaların derinlerinde veya bulutların üstünde yüksekte düşmanlarınızı alt edin. Grafiklerin tamamen yenilendiği Remastered versiyonlar sayesinde yenilikçi bir oynanış sunuluyor.

  İçerdikleri:

  • BioShock Remastered: Toplumun en büyük zihinlerinin, bir adamın kibiri tarafından yaratılan distopik bir kabusa dönüşen denizaltı şehri Rapture’ı keşfedin.
  • BioShock 2 Remastered: Kayıp Küçük Kardeşini kurtarmak için ölüm kalım misyonu üzerine korkunç bir Big Daddy prototipi olan Subject Delta’nın gözünden Rapture’a bakın.
  • BioShock Infinite: The Complete Edition: Yanlış araştırmacılar Booker DeWitt, yanlış insanlara karşı imkansız bir görev üstlenmeli: bulutların üzerinde uçan bir şehre seyahat etmeli ve Elizabeth adında bir kadını kurtarmalı.