Ana sayfa Global Haberler Nintendo Switch Türkiyede Satışa Çıkıyor!

Nintendo Switch Türkiyede Satışa Çıkıyor!

725
Nintendo Switch Türkiyede Satışa Çıkıyor!
Nintendo Switch Türkiyede Satışa Çıkıyor!

Nintendo Switch Türkiye’de Satışa Çıkıyor! Ülkemizde Nintendo’nun resmi distribütörlüğünü yapan firma olan CD Media ülke yöneticisi Levent Eroğlu konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Ülkemizde ve dünya genelinde kendine özgü kitlesi bulunan Nintendo son çıkardığı ve dünyada büyük ses getiren Switch konsolunu resmi distribütörlük ile Türkiye’de satışa sunacak. Mobil cihazların büyük ilgi duyduğu dönemlerde çıkarmış olduklarkı Switch ile satış rekorları kıran ve bu başarılı adımlarını devam ettiren Nintendo birçok ülke pazarında resmi olarak satılıyor.

Ülkemizde ithalatçı garantisi altında satılan Nintendo Switch’ler Türkiye resmi distribütörü CD Media ile resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapmış olacak. Nintendo Türkiye yöneticisi Levent Eroğlu yaptığı açıklamada “Loading”, “yükleniyor” mottosu ile Nintendo Switch’in Türkiye’ye girişini resmi olarak açıklamış oldu.

Nintendo Switch’in resmi olarak ne zaman satışa başlayacağı, fiyatının ne olacağı ve oyunların dolar endeksli satılıp satılmayacağı ise henüz netleşmemiş durumda. CD Media’nın önümüzdeki günlerde konu ile ilgili resmi bir duyuru yapması bekleniyor.

Nintendo Switch’in dünya genelinde satılan 300 dolar bandında ülkemize giriş yapması 1500 TL civarında bir fiyata satılacağı tahmin ediliyor.