Ana sayfa Global Haberler Nitro Games ve Netmarble Ön Protokol İmzaladı

Nitro Games ve Netmarble Ön Protokol İmzaladı

1067
Nitro Games ve Netmarble Ön Protokol İmzaladı
Nitro Games ve Netmarble Ön Protokol İmzaladı

Nitro Games ve Netmarble Ön Protokol İmzaladı – Hubogi Dünyada en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biri olan Netmarble Games’in bölgesel ofislerinden Netmarble EMEA, Nitro Games ile bir ön protokol imzaladı. İmzalanan protokolde Medal Of War oyununun Türkiye ve Orta Doğu pazarında yayınlanması için Netmarble EMEA’ya verilen lisans hakları dikkat çekiciydi.

Nitro Games CEO’su ve kurucu ortağı Jussi Tähtinen:

“Batı pazarlarında oyunlarımızı kendi kanallarımızla yayınlamaya, diğer pazarlara da yerel iş ortakları üzerinden ulaşmaya yönelik stratejimizin bir parçası olarak bu lansmanı Netmarble EMEA ile gerçekleştirmeyi planladık. Bizim ve oyunumuz Medals of War için bu pazarlardaki en uygun seçeneğin Netmarble olduğunu düşünüyoruz.”  açıklamalarıyla bu imzalanan ön protokolden dolayı memnunuyetini dile getirdi.

Nitro Games ve Netmarble Ön Protokol İmzaladı Netmarble EMEA CEO’su Barış Özistek ise şunları söyledi :

“Tutkulu Türk ve Arap oyuncuların, yerelleştirilmiş içerik ve yerel hizmetlerle sunulacak olan “Medals of War”u çok seveceğine inanıyoruz. Nitro Games’in son derece yetenekli geliştiricilik kapasitesine güveniyorum. Eminim her iki tarafın ekipleri arasında da uzun vadeli ve verimli bir ortaklık kurulacak”.