Ana sayfa Global Haberler Oasis Games’in Yeni Fütüristik Kahraman Sporları Oyunu “Steel Circus” Duyuruldu!

Oasis Games’in Yeni Fütüristik Kahraman Sporları Oyunu “Steel Circus” Duyuruldu!

1654
Oasis Games’in Yeni Fütüristik Kahraman Sporları Oyunu Steel Circus Duyuruldu
Oasis Games’in Yeni Fütüristik Kahraman Sporları Oyunu Steel Circus Duyuruldu

Oasis Games’in Yeni Fütüristik Kahraman Sporları Oyunu Steel Circus Duyuruldu! – Hubogi Grand Theft Auto, Max Payne, Manhunt ve Dead Island’ın yapımcıları tarafından geliştirilen,  global yayıncı Oasis Games tarafından yayınlanacak çok oyunculu online “Hero Sports” oyunu Steel Circus, önümüzdeki birkaç ay içinde Steam platformu üzerinden kapalı alpha testlerine başlayacak.

Yıl 2350. Güneş sistemi on yıldır sonu gelmeyen bir savaş içerisinde, barışa ve huzura dair hiçbir şey kalmadı. Güneş Konseyi, her sene dünya barışı üzerine ve evrenin en güçlü gruplarının fikirlerine kulak kesilmek için kapalı kapılar ardında siyasetin mevcut durumu üzerinde tartışmak üzere temsilcilerini bir araya getirir. Bu görüşmeler sırasında “Şampiyonlar” olarak bilinen kahramanlar, Steel Circus şampiyonalarında grubunu gösterme lütfuna erişmek için sonu gelmeyen arenaların, kükreyen kalabalıkların karşısında mücadele ederler.

Steel Circus şampiyonları karşılaşmalarda bir kahraman kontrol eder, sahadaki topu rakibin kalesine sokarak kazanılan skorlar ile çevrimiçi çok oyunculu maçlarda yarışırlar. Her şampiyon iki özel becerisi ve tercihe göre seçilebilen farklı bir beceri ile oynarlar. Destek sınıfı karakterler uzak mesafelerden takım arkadaşlarının yardımına koşmakta oldukça iyilerdir. Becerilerde ustalaşmak, iyi ve profesyonel oyuncular arasındaki en büyük farkı yaratacak. Tüm karakter yetenekleri takım oyunu çerçevesinde geliştirildiğinden, takım ile stratejik işbirliği nihai zafer oldukça büyük önem taşıyor.

Oasis Games Kıdemli Proje Yöneticisi Cihan Ağagişi, “Steel Circus’ta onlarca gezegenden birden çok türümüz olacak. Şampiyonlar, birbirinden özgün ve farklı şekilde tasarlanmış becerileriyle arenalarda birbirlerini tamamlayacaklar“ dedi.

Steel Circus şu an alpha-öncesi aşamasında. Planlara göre Steel Circus, alpha-öncesi dönemden sonra Kapalı Alpha Testlerine başlayacak. Steel Circus kayıt sayfası resmi olarak açıldı, abone olanlar belirlenen Alpha Testleri tarihleri ve ayrıntılar için ilerleyen zamanlarda bilgilendirilecekler.

2018 yılının Temmuz ayında, Oasis Games Limited (“Oasis Games”), Avrupa standartlarının en iyileri arasında yer alan oyun geliştirme stüdyosu Iron Mountain Interactive’e yatırım yaptı. Oasis Games ve Iron Mountain Interactive arasındaki ortaklık ile bu işbirliği, “Hero Sports” türünün milyar dolarlık rekabetçi çevrimiçi oyun alanındaki çeşitlenmeyi ve genişlemeyi sembolize ediyor.

Oasis Games’in Yeni Fütüristik Kahraman Sporları Oyunu Steel Circus Duyuruldu! Iron Mountain Interactive Oyun Direktörü Helmut Hutterer açıklamasında, ”Fütüristik spor oyunlarına ve Mobalara olan sevgimizi, türlerin hayranları için görülmemiş ve oldukça değerli bir şey yaratmak için birleştirdik. Geleceğin arenasında, benzersiz takım oyunları ve MOBA unsurlarına tepeden tırnağa bir bakış açısına sahip olan Steel Circus, geleceğe yeni bir soluk getiriyor. Önümüzdeki aylarda Steel Series kapalı testlerine başlayacağız, yolculuğumuzda oyuncularımızı davet etmek ve aramızda görecek olmaktan son derece heyecanlıyız!”