Ana sayfa Global Haberler Oyunu Tamamlayana 1 Bitcoin Verilecek

Oyunu Tamamlayana 1 Bitcoin Verilecek

844
Oyunu Tamamlayana 1 Bitcoin Verilecek
Oyunu Tamamlayana 1 Bitcoin Verilecek

Oyunu Tamamlayana 1 Bitcoin Verilecek! – Hubogi Son yıllarda hemen her yerde adını duyduğumuz kripto paralar ya da Bitcoin oyun sektörününde içerisinde. Oyun sektörü içerisinde de adından söz ettiren Bitcoin geçtiğimiz günlerde Steam oyunu olan MonteCrypto: The Bitcoin Enigma yapımcısının oyunu tamamlayan kişiye 1 Bitcoin vereceğini duyurdu.

Her ne kadar değeri düşüşe geçmiş olsa da 1 Bitcoin 9 bin dolar ya da yaklaşık 37 bin TL civarında bir tutara denk geliyor. MonteCrypto: The Bitcoin Enigma oyunu içerisinde yer alan 24 bulmacanın tamamını doğru şekilde ilk bitiren oyuncuya yapımcı 1 Bitcoin verecek.

Gem Rose Accent tarafından geliştirilen oyun 20 Şubat tarihinde yayınlandı ancak yapmış olduğu bu söylem ile MonteCrypto: The Bitcoin Enigma daha piyasaya çıkmadan adından oldukça fazla söz ettirdiği kesin. Gem Rose Accent şirketinin oyunu tamamlayan oyuncuya 1 Bitcoin’i verme şeklide oldukça güzel. 24 bölümden oluşan oyunda her bulmaca sonunda bir karakter veriliyor. Oyun tamamlandıktan sonra oluşan 24 haneli şifre ile Wallet.dat üzerinden 1 Bitcoine sahip olacak.

Oyunun çıkışı ile birlikte nasıl bir tepki göreceği ve ilk oyun tamamlanmasının ne zaman olacağını önümüzdeki günler gösterecek. Ancak güzel bir strateji ile Gem Rose Accent’in başarılı bir çalışma gerçekleştirdiği kesin.