Ana sayfa Global Haberler PAX Online Dijital Platformda Karşımızda!

PAX Online Dijital Platformda Karşımızda!

79
pax-online-dijital-platformda-karsimizda

PAX Online Dijital Platformda Karşımızda! Ertelenen etkinlikler arasında yer alan PAX West, PAX Australia yeni bir haber ile gündeme geldi. Normalde Kasım ayında düzenlenmesi planlanan etkinliğin yeni bir duyuru ile online olarak dijital platform üzerinden gerçekleştirilmesine karar verildi. Alınan karar sonrasında PAX Online ismi ile düzenlenmesine karar verilen etkinliğin 12 Eylül günü başlayacağı ve 9 gün süreceği belirtildi.

12 – 20 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan dijital etkinlik iddialı bir şekilde geliyor. 9 gün boyunca 7 /24 devam edeceği ve hiç ara verilmeyeceği de belirtildi. Paneller, konserler ve turnuvaların dijital uyarlamaları ile oyun severlerin karşısına çıkacaklarını belirten PAX, çeşitli oyunların demolarını da indirilebilir olarak oyunculara sunacak. Ayrıca etkinlik boyunca online hatıra eşyalarının alınabileceği bir mağaza ve sohbet odaları da olacak.

Profesyonel turnuvaların yanı sıra oyuncular sohbet odaları aracılığı ile aralarında 9 gün boyunca oyun oynama fırsatı da bulacak.

PAX Online Dijital Platformda Karşımızda! Her yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde Seatlee’da gerçekleştirilen etkinlik ilk defa dijital olarak oyun severlerin karşısına çıkacak. Organizasyon ile ilgili yeni detayların ilerleyen günlerde paylaşılması bekleniyor. 9 günlük etkinlik boyunca birçok oyun stüdyosunun tanıtım, yeni içerik ve demo oyunları gibi yeniliklerini yayınlaması bekleniyor. Ayrıca PAX Online hakkında çok daha fazlasına aşağıda yer alan resmi web sitesinden erişim sağlayabilirsiniz.

https://online.paxsite.com