Ana sayfa Türkiye'den Haberler Payguru’nun Tahsilatı ve Ödemeyi Kolaylaştıran Yeni Ödeme Sistemi Hayata Geçti.

Payguru’nun Tahsilatı ve Ödemeyi Kolaylaştıran Yeni Ödeme Sistemi Hayata Geçti.

1549
Payguru'nun Tahsilatı ve Ödemeyi Kolaylaştıran Yeni Ödeme Sistemi
Payguru'nun Tahsilatı ve Ödemeyi Kolaylaştıran Yeni Ödeme Sistemi

Payguru’nun Tahsilatı ve Ödemeyi Kolaylaştıran Yeni Ödeme Sistemi Hayata Geçti. BDDK’nın 27 Nisan 2016 tarihli ve 6864 sayılı kararı ile faaliyet izni verilen ilk Mobil Ödeme markası olan ve,2015 yılından bu yana Kendi platformları üzerinde 12 ülkede 27 Operatör  ile çalışarak yaklaşık 100’den fazla global ve local işyerine mobil ödeme hizmeti sunmakta olan Payguru yeni Ödeme Hizmet Servisi olan  EFT / Havale sistemini hayata geçirdi.

Payguru özellikle Türkiye’de Birçok Global Online Oyun yayıncısı ve dijital içerik üreticisine verdiği hizmet dışında Mobil Ödeme Servislerinde uyguladığı Taksi ve Ulaşım Ödeme Sistemleri, TFF maç bileti uygulamaları ve Mavi Marmara Feribot biletleme sistemleri, Passolig kart yenileme ve SGK ödemeleri gibi projelerle kendinden çok söz ettirmişti.

Yeni Para Transfer Hizmeti Aracılığı ile EFT / Havale sistemini kullanarak de Mobil Ödeme’de ki başarısını tekrarlamayı hedefleyen Payguru birçok önemli banka ile entegrasyon sağlayarak, kendisini diğer firmalardan ayıran, ödeme bildirimi gibi operasyonel maliyeti ve riski olan kurguları ortadan kaldıran  otomatik eşleşme sistemini kullanarak birçok global ve local firmaya katma değer yaratmayı hedefliyor. Payguru, teknolojisiyle Özellikle Ödeme Bildirimi gibi manuel operasyon gerektiren ve alışveriş süresini uzatan kurguyu ortadan kaldırmakla, kullanıcıların 7/24 para aktarım işlemini yapmasına olanak tanıyor.

Payguru yeni hizmeti ile Türkiye’de 15.000 üzerinde ATM, internet ve mobil bankacılık sistemi üzerinden tahsilat işlemlerine aracılık edecek.