Ana sayfa Global Haberler PLAY4UK Yayın Hayatına Başladı

PLAY4UK Yayın Hayatına Başladı

818
PLAY4UK Yayın Hayatına Başladı

PLAY4UK Yayın Hayatına Başladı! – Hubogi Ülkemizde oyun haberleri alanında uzun yıllardır yayın hayatını sürdüren Merlin’in Kazanı ekibi ve Murat Oktay yönetiminde oyun haberleri alanında global pazarda yepyeni bir proje hayata geçirildi. PLAY4UK geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başladı.

En güncel oyun haberleri, incelemeler, çeşitli yazarlar tarafından kaleme alınmış makaleler, röportajlar ve çok daha fazlası PLAY4UK’de okuyuculara sunuldu. Ayrıca oyun dünyasının yanında teknoloji alanında da haberlerin yer aldığı sitede teknolojiye dair incelemelere de erişebilmek mümkün. Sitede okuyuculara sunulması planlanan bir diğer içerik alanı e-spor ve oyun fuarları olacak. BlizzCon, Gamescom gibi dünyaca ünlü oyun fuarları hakkında haberler, fuardan izlenimler ve espor etkinlik, turnuva ve liglerden son gelişmeleri İngilizce olarak global pazara sunulacak.

Uzun yıllardır yayın hayatını sürdüren ekibin deneyimi ile global pazarda kolları sıvayan Murat Oktay ve Merlin’in Kazanına yayın hayatlarında başarılar diliyoruz.