Ana sayfa Global Haberler PlayRaven CCP Games ile Ortaklık Kuruyor

PlayRaven CCP Games ile Ortaklık Kuruyor

940
Playraven CCP Games İle Ortaklık Kuruyor
Playraven CCP Games İle Ortaklık Kuruyor

PlayRaven CCP Games ile Ortaklık Kuruyor – Hubogi Finlandiyalı merkezli geliştirici şirket PlayRaven, yeni bir oyun için İzlandalı CCP Games ile ortaklık masasına oturduğunu açıkladı.

Project Aurora adını verdikleri Eve evreninde geçecek bir mobil oyun için ortaklık kurduklarını açıklayan PlayRaven, oyunu hedefledikleri tarihte bitirmek için kolları sıvadı.

Eve Online, uzayda geçen bir MMO oyunu ve PvP savaşlarının yer aldığı oyuncular tarafından kontrol edilen hikayeleri olan bir oyundur. İki şirketin ortaklaşa üstlendiği yeni mobil oyunda aynı evrende geçecek. Ücretsiz olarak yayınlanacak olan oyunda en güçlü birliği kurmak ve galaksinin hakimi olmak için oyuncuların birlikte çalışmaları gerekecek.

2018 yılı içerisinde oyunun çıkmasını hedefleyen PlayRaven, önümüzdeki günlerde oyun ile ilgili tanıtımların ve trailer videolarının yayınlanacağını da belirtti. PlayRaven CEO’su Lasse Seppanen “Hepimiz uzun zamanlardır CCP Games ve EVE Online takipçisiyiz, bu yüzden böyle bir firmayla çalışmaktan ve birlikte proje ortaya koymaktan oldukça gururlu ve mutluyuz.” dedi.

PlayRaven CCP Games ile Ortaklık Kuruyor Öte yandan CCP Games CEO’su Hilmar Veigar Petursson ise “Yıllarca EVE Universe için bir mobil platform sürümü getirmek istedik. Bu gelişme EVE taraftarları için oldukça heyecan verici olmalı.” diyerek oyun hakkında açıklamalar yapan Petursson sözlerini “ EVE’nin hayranlarına sürükleyici ve kaliteli bir mobil oyun üretme yolunda PlayRaven mükemmel bir ortak demeliyim.” diyerek PlayRaven ile çalışmaktan oldukça memnun olduklarını belirtti.