Ana sayfa Türkiye'den Haberler PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Electronics Oldu!

PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Electronics Oldu!

1157
PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Electronics Oldu!
PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Electronics Oldu!

PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Electronics Oldu! – Hubogi LG Electronics’in Ana Sponsorluğunda, TAM Game ve PUBG Corp işbirliği ile Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkelerini kapsayacak ilk onaylı PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Ligi ” LG PUBG TAMGAME” 23 Mart 2018’de başlıyor!

PUBG Corp. tarafından geliştirilen, 40 Milyondan fazla oyuncusu ve Steam üzerinde 3.3 Milyon anlık oyuncu rekoru ile dünyada ve ülkemizde bir fenomen halini almış hayatta kalma oyunu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG),  LG Electronics’in ana sponsorluğunda Türkiye’deki PUBG ve eSpor severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Oyunun Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkelerinden  sorumlu, eSpor konusunda 7 yıllık tecrübeye sahip Nfinity Games’in oyun portalı TAM Game ve yeni teknoloji harikası oyun monitörleri ile oyunculara benzersiz bir deneyim yaşatan  LG Electronics, eSpor severleri Mart, Nisan ve Mayıs aylarında düzenlenecek resmi turnuvalar ve Haziran ayında gerçekleşecek büyük finale davet ediyor.

PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Electronics Oldu! 3 ay boyunca toplam 400 takım, 1600 oyuncunun katılacağı resmi turnuvalar ile takımlar, Haziran ayındaki finallerde mücadele edecek son 72 takım arasına girmeye ve lig mücadelesinde en üst seviyeye çıkmak için hayatta kalmaya çalışacaklar.

Haziran ayında ise bu 72 takım mücadele edecek ve 20 takım Haziran ayının sonunda gerçekleşecek offline turnuvaya adını yazdıracak!

Toplamda $60,000’lık nakit ödülün dağıtılacağı LG PUBG TAMGAME Ligi’nin finalinde şampiyon olan takım, nakit ve ekipman ödüllerinin yanı sıra yurt dışında gerçekleşecek olan PUBG turnuvasında ülkesini temsil etme fırsatını kazanacak!

LG Electronics ana sponsorluğunun yanı sıra, ülkemizin önde gelen popüler oyun satış sitesi GameSatış da Lig’e destek veriyor. GameSatış Haziran sonu gerçekleşecek offline finalin bilet satışlarını da gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

23 Mart Cuma günü Türkiye saati ile 16:00’de başlayacak LG PUBG TAMGAME Ligi’nin Mart ayı kayıtları, 18 Mart Pazar günü açılacak ve 22 Mart Perşembe günü sonlanacak.

LG  PUBG TAMGAME Lig maçlarını ve haberlerini www.pubgtgl.com üzerinden takip edebilirsiniz.

PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Electronics Oldu! Her hafta Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleşecek maçları Türkiye Resmi PUBG Twitch hesabı www.twitch.tv/battlegroundstr üzerinden izleyebilirsiniz.

Künye;

LG Electronics:  Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS), dünyanın dört bir yanında toplam 118 lokasyonda 75.000’den fazla kişiye iş imkanı sağlıyor. 2016 yılında dünya çapındaki satış rakamı 47.9 milyar dolar olan LG, Ev Eğlence Sistemleri, Mobil İletişim, Beyaz Eşya & iklimlendirme ve Otomotiv Malzemeleri olmak üzere 4 iş biriminden meydana geliyor. LG düz ekran televizyonlar, mobil cihazlar, klimalar, çamaşır makineleri ve buzdolabı konusunda dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alıyor. Aynı zamanda 2016 ENERGY STAR Yılın Partneri olan LG Electronics hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere www.LGnewsroom.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Nfinity Games: 2010 yılında kurulan Nfinity Games, servise MMOFPS türündeki Point Blank oyunu ile Türkiye’nin en prestijli oyun yayımcısı şirketlerinden biri haline gelmiştir. 2014 yılına gelindiğinde MOBA türündeki Heroes of Newerth (HoN) ve MMOAction türündeki Freestyle Futbol oyunlarını Türk oyuncuların servisine sunan şirket; 2015 yılında Azerbeycan ve Ortadoğu – Kuzey Afrika bölgelerini de servis ağına katıp kısa sürede kullanıcı sayısını katlamıştır. 2017 Mart ayından itibaren Survival türündeki PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG)’u yine aynı bölgelerde yayınlamaya başlamıştır.

Tamgame.com: Nfinity Games tarafından 2017 Mayıs ayında açılan TAM Game, Nfinity Games bünyesinde yer alan ve Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkelerine firma tarafından hizmet verilen PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, Point Blank ve Echo of Soul oyunları için bir portal görevi görmektedir. TAM Game üzerinden açılacak tek hesap ile oyuncular Nfinity Games’e ait tüm oyunlara, websitelerine ve hizmetlere giriş yapabilmektedir.

PUBG Corporation: Seul şehrinde yer alan Pubg Corp. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un geliştirilmesi ve iş fırsatlarına odaklanmış Kore merkezli bir stüdyodur. Bluehole’un alt şirketi olarak 2017 yılı başında kurulmuştur. PUBG, hiç beklenmedik çıkışı ile, çok sayıda dünya rekorunu kırarak, küresel çapta büyük ilgi toplamış, oyun sektöründen birçok ödülün sahibi olmuş ve milyonlarca hayrandan oluşan kitlesini her geçen gün büyütmeye ve heyecanlandırmaya devam ediyor. Daha fazla bilgi için; https://playbattlegrounds.com/main.pu