Ana sayfa Espor Rakamlarla BLAST Pro Series Istanbul!

Rakamlarla BLAST Pro Series Istanbul!

753
Rakamlarla BLAST Pro Series Istanbul
Rakamlarla BLAST Pro Series Istanbul

Rakamlarla BLAST Pro Series Istanbul! Türkiye’nin en büyük espor etkinliği kapalı gişe satan Ülker Sports Arena’da düzenlenmekle birlikte, aynı zamanda dünya çapında milyonlarca insan tarafından tüm kıtalarda canlı olarak televizyondan da izlendi.

6.000 taraftar, turnuva için satın aldıkları biletleriyle arenada gün boyunca harika bir atmosfer yarattılar. Ev sahibi Space Soldiers, sahneye çıktığı andan itibaren arena seyircileri tarafından alkışlarla desteklendi. Aynı zamanda uluslararası CS-superstar takımı MiBR, Cloud9, Astralis, Virtus.pro ve NiP takımları kalabalık tarafından coşkuyla karşılandı.

Etkinlik ve takımların sosyal medyasında büyük katılım oranları ile Twich’te 600.000’den fazla yorum, 71 ülkede medya kapsama alanı, 129 ülkede TV yayını Cuma ve Cumartesi günleri boyunca Twitch’te ve Çin kanallarında 6 milyondan fazla izleyici kazandı. BLAST Pro Series Türkiye rakamlarla tam anlamıyla küresel bir hal aldı.

İşte karşınızda rakamlarla BLAST Pro Series Istanbul!

Rakamlarla BLAST Pro Series IstanbulRakamlarla BLAST Pro Series IstanbulRakamlarla BLAST Pro Series IstanbulRakamlarla BLAST Pro Series IstanbulRakamlarla BLAST Pro Series Istanbul

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!