Ana sayfa Global Haberler Reality Gaming Group, Gizer ile Ortaklık Kuruyor

Reality Gaming Group, Gizer ile Ortaklık Kuruyor

888
Reality Gaming Group, Gizer ile Ortaklık Kuruyor
Reality Gaming Group, Gizer ile Ortaklık Kuruyor

Mobil Arttırılmış gerçeklik geliştiricisi olan Reality Gaming Group, önümüzdeki yılın ortalarında piysasaya sürmeye hazırlandığı Reality Clash oyununa rekabetçi turnuvalarda yer almasını sağlayabilmek için e-spor aplikasyonu Gizer ile ortaklık kurdu.

Ortaklık ile Reality Clash oyuncularının turnuva yaratması ve turnuvalara katılması, ödül kazanması, başkalarıyla sohbet edebilmesi ve oyun içi bir pazar kullanması anlamına geliyor.

Reality Clash, gerçek dünyada rekabetçi bir atıcı seti oluşturmak için konuma dayalı oyun ve arttırılmış gerçeklik kombinasyonunu kullanıyor. Oyuncular gerçek dünyadaki yerlerini kullanarak başkalarını avlamak ve onlarla savaşmaya çalışıyor.

Reality Gaming Group kurucularından olan Morten Rongaard, “Eğlenceli, rekabetçi topluluğumuzun inşasında yardımcı olması için Gizer kullanmaktan heyecan duyuyoruz. Onların en ileri platformu ile Reality Clash oyuncularına ödüller ve sponsorluk için rekabetçi turnuvalar sunabileceğiz” dedi.

Rongaard ayrıca “Gizer ekibi ile çalışarak grup turnuvaları başlatmayı ve AR içeriğini topluluğuna getirmeyi hedefliyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu. 2018 yılının ortalarında piyasaya sürülmesi beklenen Reality Clash Apple ve Android platformlarında oyun severlere sunulacak.