Ana sayfa Global Haberler Red Bull Cloud9 ve Ninja Sponsorluğunu Duyurdu

Red Bull Cloud9 ve Ninja Sponsorluğunu Duyurdu

1216
Red Bull Cloud9 ve Ninja Sponsorluğunu Duyurdu
Red Bull Cloud9 ve Ninja Sponsorluğunu Duyurdu

Red Bull Cloud9 ve Ninja Sponsorluğunu Duyurdu! – Hubogi Red Bull, ünlü Amerikan espor takımı Cloud9 ve ünlü Twitch yayıncısı Ninja’ya sponsor oldu. 14 farklı espor dalında mücadele eden Cloud9 takımının tüm formalarında Red Bull göğüs sponsoru olarak yer alacak. Partnerliğin bir parçası olarak Red Bull, tesislerini ve ekibini kullanarak Cloud9 takım oyuncularını sağlıklı bir yaşam tarzı, fitness antrenmanı, uyku analizi hizmetlerini verecek.

Basın açıklaması yapan Cloud9 CEO’su ve kurucusu Jack Etienne, “Red Bull ile partner olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz ve bu iş birliğinin bizi bir üst seviyeye taşıyacağından eminiz.” açıklamasında bulundu.

Red Bull ayrıca Twitch yıldızı Tyler “Ninja” Blevins’in yeni sponsoru olarak açıklandı. Twitter üzerinden yapılan açıklamayla birlikte yıldız yayıncı beşinci Red Bull espor atleti oldu ve TSM’in Super Smash Bros Melee oyuncusu William “Leffen” Hjelte gibi oyuncuların arasına katıldı.

Sponsorluk anlaşmasıyla birlikte Red Bull önümüzdeki ay Ninja’nın memleketinde düzenlenecek Fortnite: Battle Royale turnuvasının detaylarını da açıkladı. Willis Tower’da düzenlenecek turnuvada çiftli oyuncular gece boyunca yarışacak ve 5:35’te güneş doğana kadar mücadele devam edecek. Turnuvanın ödül havuzu ise 5,000 dolar olması bekleniyor. Red Bull Rise Till Dawn ismindeki turnuva 21 Haziran tarihinde 8.21 saatinde Chicago’da başlayacak.