Ana sayfa Global Haberler Remedy Entertainment Yeni Oyun İçin Kolları Sıvadı!

Remedy Entertainment Yeni Oyun İçin Kolları Sıvadı!

278
Remedy Entertainment Yeni Oyun İçin Kolları Sıvadı!
Remedy Entertainment Yeni Oyun İçin Kolları Sıvadı!

Sam Lake geçtiğimiz günlerde resmi Twitter sayfası üzerinden heyecan verici bir paylaşım yaptı. Max Payne gibi önemli bir markanın ortaya çıkmasında rolü büyük olan Sam Lake yeni bir oyunun hikayesini yazmaya başladığını takipçilerine duyurdu.Remedy Entertainment çatısı altında yeni bir proje için kolları sıvadıklarını açıklarken kalitenin de bir çıta yukarıda olduğunu belirtti.

Alan Wake, Quantum Break, Max Payne gibi oyunlar ile hem yeni nesil hem de eski nesilin yakından tanıdığı Same Lake son olarak Control oyununun yazarlığını yapmıştı. Ünlü yapımcı hayata geçirdiği birçok oyun projesi ile ödüllere de aday olmuştu.

Sam Lake yaptığı açıklamasında Remedy Entertainment çatısı altında yeni bir proje için kolları sıvadıklarını açıklarken kalitenin de bir çıta yukarıda olduğunu belirtti. İddialara göre Sam Lake’in Alan Wake 2 üzerinde çalıştığı da söyleniyor. İlk oyunda oldukça beğenilen ve olumlu tepkiler alan oyunun yeni bir serisi gelmemişti. Microsoft çatısı altına giren ve daha sonra bağımsız bir stüdyo olan şirket iddialı bir yapım ile tekrar oyuncuların karşısına çıkabilecek mi merak edilen konular arasında yer alıyor. İlerleyen dönemde Remedy Entertainment Sam Lake’in müjdesini verdiği oyun hakkında resmi bir açıklama yapması da bekleniyor.