Ana sayfa Global Haberler Remedy Entertainment Yeni Projeye Hazırlanıyor

Remedy Entertainment Yeni Projeye Hazırlanıyor

865
Remedy Entertainment Yeni Projeye Hazırlanıyor
Remedy Entertainment Yeni Projeye Hazırlanıyor

Remedy Entertainment Yeni Projeye Hazırlanıyor – Hubogi Oyun severler tarafından merakla beklenen Control oyunu üzerinde çalışan Remedy Entertainment bu oyunu E3 ‘te Sony konferansı sırasında duyurmuştu. Playstation 4, PC ve Xbox One platformlarında piyasaya sürülecek olan oyunun çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapmayan stüdyonun yeni bir oyun projesi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda tamamlanan Gamescom 2018’de Remedy Entertainment tarafından Control hakkında ayrıntılı bir açıklama yapılması bekleniyordu. Ancak stüdyo tarafından resmi olarak çıkış tarihi ya da oyun hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Remedy Entertainment’in üzerinde çalıştığı bir diğer projenin ise ne olduğu merak edilen konular arasında yer alıyor.

Şirketin Alan Wake serisi ile geri dönmek istediği biliniyor. Alan Wake 2 ile hayranlarının ve oyun severlerin karşısına çıkmak isteyen stüdyonun üzerinde çalıştığı oyunun ne olduğu konusunda henüz net bir bilgi yok. Önümüzdeki günlerde Remedy Entertainment’in üzerinde çalıştığı projenin yeni bir Alan Wake serisi mi olacak yoksa yeni bir Alan Wake isteği istekten öte geçemeyecek mi yapılacak açıklama ile hep birlikte öğreneceğiz.