Ana sayfa Global Haberler Riot Games Oppo İle Partnerliğini Duyurdu

Riot Games Oppo İle Partnerliğini Duyurdu

Riot Games Oppo İle Partnerliğini Duyurdu! Akıllı telefon üreticisi OPPO, Riot Games’in League of Legends uluslararası turnuvaları için ortak oldu.

357
Riot Games Oppo İle Partnerliğini Duyurdu
Riot Games Oppo İle Partnerliğini Duyurdu!
  • Akıllı telefon üreticisi OPPO, Riot Games’in League of Legends uluslar arası turnuvaları için ortak oldu.
  • OPPO, World Championship, Mid-Season Invitational ve 2024’teki All-Star etkinliğine kadar Riot Games ile olan sponsorluğunu sürdürecek.
  • OPPO markası, yayın içeriğinin yanı sıra iki farklı etkinliğin MVP ödüllerini tedarik edecek.

Riot Games, gelecek yıllar boyunca uluslararası League of Legends turnuvalarına sponsor olacak olan Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO ile çok yıllık bir küresel partnerliğini duyurdu. Partnerlik, League of Legends Dünya Şampiyonası’nın yanı sıra Mid-Season Invitational ve All-Star etkinliğini de kapsıyor. Anlaşma, Ekim ayında 2019 Dünya Şampiyonası ile başlarken, 2 Kasım tarihinde sona erecek. Paris’te ise 10 Kasım’dan sonra başlayarak 2024 yılına kadar devam edecek. Bu, OPPO’nun espor alanında imza attığı ilk partnerlik olacak.

OPPO Başkan Yardımcısı ve Global Pazarlama Başkanı Brian Shen, ‘’Espor küresel olarak hızlı büyüyen bir spor ve League of Legends son yıllarda birçok gencin yaşam tarzı haline geldi” dedi. “Tüketici merkezli bir marka olarak, OPPO her zaman gençlerle, hedef kitlemizle iletişim kurmanın doğru yolunu arıyor. Bu, Riot ve OPPO için harika bir hamle; bu ortaklık gençlerle olan bağımızı güçlendirmeye devam etmemizi sağlayacaktır.” açıklamasında bulundu.

Mid Season Invitational ve World Championship’in en değerli oyuncu ödülü OPPO tarafından sunulacak. Ayrıca sahne arkası görüntüleri ve diğer içeriklerle yayınlara bir OPPO Cam eklenmesi planlanıyor.

Bu partnerlik, Mastercard, State Farm, Alienware, Secretlab ve Louis Vuitton gibi League of Legends Espor sahnesinin en iyisi ortaklarına katıldığı için OPPO’yu gelişen Espor pazarının merkezinde konumlandırıyor.