Ana sayfa Türkiye'den Haberler Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Erdinç İyikul Oldu!

Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Erdinç İyikul Oldu!

166
Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Erdinç İyikul Oldu!
Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Erdinç İyikul Oldu! - HUBOGİ

Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Erdinç İyikul Oldu! Riot Games’te değişiklikler devam ediyor. Bugün itibariyle Riot Games Ülke Müdürü Erdinç İyikul oldu. Erdinç İyikul görevi Onur Tamer’den devraldı.

Twitter sayfası üzerinden yaptığı açıklamada Erdinç İyikul artık Riot Games Türkiye müdürü olarak çalışmaya devam edeceğini açıkladı. Geçtiğimiz yıl Bora Koçyiğit’in yerine göreve gelen Onur Tamer’in Riot Games Amerika ofisinde yeni görevi Global Pazarlama ve Yayın Operasyonuna getirilmesi ile Türkiye Ülke müdürlüğü koltuğu boş kalmıştı. Bu görevi artık Erdinç İyikul üstlenecek.

Erdinç İyikul yaptığı açıklamada “Sekiz yıldır çalışmaktan mutlu olduğum Riot Games’te görevime Türkiye Ülke müdür olarak devam edeceğim. Çalışmaktan keyif aldığım değerli ekibim ile birlikte, Türkiye’deki oyunculara güzel deneyimler sunmaya ve yaşatmaya devam edeceğiz” sözlerine yer verdi.

Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Erdinç İyikul Oldu! İyikul sözlerinin devamında Tamer hakkında da açıklamalar yaptı. “Son yıl içerisinde beraber çalıştığım eski ülke müdürüm olan Onur Tamer’e bu süreçteki desteği için teşekkür ederim. Ayrıca merkez ofisteki yeni görevi içinde bol şans diliyorum”.

Riot Games yeni Ülke müdürü Erdinç İyikul kariyerinde başarılı ve kritik görevler yer alıyor. 2006 – 2007 yılları arasında Nintendo Türkiye ofisinde ürün müdürü olarak görev alan Tamer ayrıca 5 yıl boyunca oyun haber sitesinde genel yayın yönetmenliği de yaptı.

2012 yılında dahil olduğu Riot Games’te günümüze kadar gelen Erdinç İyikul Türkiye iletişim, strateji ve pazarlama departmanlarından sorumluydu. Bugün itibariyle Onur Tamer’in yerine Riot Games Ülke Müdürü olarak çalışmalarına devam edecek. Bizde Riot Games Merkez ofisinde yeni görevine başlayacak Onur Tamer’e ve yeni Türkiye Ülke Müdürü Erdinç İyikul a yeni görevinde başarılar diliyoruz.