Ana sayfa Global Haberler Riot Gamesten Yeni Oyun Açıklaması

Riot Gamesten Yeni Oyun Açıklaması

1312
Riot Gamesten Yeni Oyun Açıklaması
Riot Gamesten Yeni Oyun Açıklaması

Riot Gamesten Yeni Oyun Açıklaması! Yıllardır eleştirilerin hedefi olan ve sadece bir oyunu olduğu için Riot Games markasının sonundaki S takısının çıkarılmasının gerektiği söyleniyordu. Kurulduğundan bugüne ilk defa yeni oyun açıklaması yapan şirket müjdeli haberi oyun severlere verdi. Şirket kurucu ortağı Marc Merril yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını akıllarında birden fazla fikrin olduğunu ve bu oyun için yeni bir stüdyo kuracaklarını açıkladı.

Merril açıklamasında geliştirilecek oyunun daha çok niş ve şu anda popüler oyun kitlesine hitap eden bir oyun olmayacağını belirtti. Günümüze kadar 1 oyun ile gelen ve 10 küsür yıldır pazarda yer alan Riot Games’in başarılı bir oyun yapacağını söylemek yanlış olmaz. Bllizzard, Rockstar Games gibi major firmalar arasında yer alan Riot Games az ve öz oyun yapma ideolojisini benimsemiş durumda.

Oyunun türü hakkında Merril’den net bir açıklama gelmese de MMORYO türünde oyun olacağı tahmin ediliyor. Oyun dünyasında ciddi bir eksiklik olan MMORYO türünde boşluğu Riot Games’in doldurması bekleniyor. Gelişmeler için takipte kalın!