Ana sayfa Espor Secretlab ile Cloud9 Sözleşme İmzaladı

Secretlab ile Cloud9 Sözleşme İmzaladı

667
Secretlab ile Cloud9 Sözleşme İmzaladı
Secretlab ile Cloud9 Sözleşme İmzaladı

Secretlab ile Cloud9 Sözleşme İmzaladı. Cloud9, Cloud9 markası için tam lisanslı oyuncu koltukları için Secretlab ile sözleşme imzaladı.

Sözleşmeye göre Cloud9, Secretlab’in oyuncu koltuklarının yeni partneri olacak. Daha önce Cloud9, oyuncu koltukları için NEEDforSEAT’in Maxnomic markası ile işbirliği yapmıştı. Secretlab zaten Team Secret ve Newbee dahil olmak üzere diğer spor organizasyonları için de oyuncu koltuğu partnerliği pozisyonunda. Cloud9 ve Secretlab oyuncu koltukları iki şirket tarafından tasarlandı ve tasarımı Secretlab’ın OMEGA 2018 ve TITAN modellerine dayanıyor. Her iki koltuk da Velcro yamaları ile süslenebiliyor ve Cloud9 yakında resmi web sitesinden yama satmaya başlayacak.

Secretlab ile Cloud9 Sözleşme İmzaladı
Secretlab ile Cloud9 Sözleşme İmzaladı

Secretlab CEO’su Alexander Ang.  “Cloud9, işe birçok espor organizasyonundan sonra başladı, ancak çekirdek yönetimleri ve oyuncularından inanılmaz ruhu sayesinde dört yıllık kısa bir sürede dünyanın en ünlü ve değerli espor takımı haline geldi. Önümüzdeki yıllar boyunca, Dünya turnuvalarında arenaları fethederken Cloud9’ın arkasını ultra rahat, ödüllü sandalyelerimizle destekleyeceğiz” dedi.

Secretlab ile imzalanan bu sözleşme, League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive ve Rocket League de dahil olmak üzere Cloud9’un tüm takımlarına ve oyuncularına kadar uzanıyor.

Cloud9’un sahibi ve CEO’su Jack Etienne bir açıklamasında; “Secretlab, oyun koltuğu piyasasında ilk olay olduğu zamanlarda herkes gibi bizim de dikkatimizi çekti. Sandalyeleri denedikten sonra yaygaranın sebebini anladık” dedi. “Ekipman ortaklarımızın en yüksek profesyonel kalitede olmasını bekliyoruz ve Secretlab’ın ürünleri beklentilerimizle eşleşti, bu yüzden onlarla ortak olmaya karar verdik. Artık Cloud 9 oyuncuları, Secretlab desteği ile şampiyonluklara konforla erişecek!”

Dahası ve Gelişmeler için Takipte Kalın!