Ana sayfa Espor Seul, 2019 Esports World Championships’e Ev Sahipliği Yapacak

Seul, 2019 Esports World Championships’e Ev Sahipliği Yapacak

516
Seul, 2019 Esports World Championships’e Ev Sahipliği Yapacak
Seul, 2019 Esports World Championships’e Ev Sahipliği Yapacak

Seul, 2019 Esports World Championships’e Ev Sahipliği Yapacak. Uluslararası Espor Federasyonu (IESF), 11. Esports World Championships’in Seul, Güney Kore’de düzenleneceğini duyurdu.

Seul’un esporun merkezi olduğu kuşkusuz. Katılımcılar ve seyirciler, bu canlı ve dinamik şehirde teknolojiye ve oyuna, çeşitli platformlara en iyi deneyim ile doyacaklar. Esporun gelişimi için yapılan muazzam hükümet desteğinin yanı sıra Seul, gerçekleştirdiği global espor etkinlikleriyle 18 yılı aşkın bir geçmişe sahip.

IESF’nin her yıl düzenlediği etkinlik, yani Esports World Championships (Espor Dünya Şampiyonası), sporcuların kendi ülkelerini resmi olarak temsil ederken diğer milli takımlara karşı mücadele ettikleri tek espor turnuvasıdır.

2018 yılında Kaohsiung şehri, League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Tekken 7’nin oynandığı 10. Esports World Championships’e ev sahipliği yaptı. 46 ülkeden 459 takım oyuncusu, önceki yıllarda göre muazzam bir büyüme gösteren etkinlikte boy gösterdi.

11. Esports World Championships, tüm espor meraklıların bir araya geleceği, mücadele ve birlikte eğlencenin tadına varacağı, eşi benzeri olmayan bir etkinlik olacak. 2019 Esports World Championships için ayrıntılı bilgi ve detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Dahası ve gelişmeler için Hubogi!