Ana sayfa Global Haberler Shadow Of War Vefalı Çıktı, Yapımcının Anısına Oyuna Karakter Eklendi

Shadow Of War Vefalı Çıktı, Yapımcının Anısına Oyuna Karakter Eklendi

1153
Shadow Of War Vefalı Çıktı, Yapımcının Anısına Oyuna Karakter Eklendi
Shadow Of War Vefalı Çıktı, Yapımcının Anısına Oyuna Karakter Eklendi

Shadow Of War Vefalı Çıktı, Yapımcının Anısına Oyuna Karakter Eklendi! Oyun dünyası içerisinde yer almış ve yapımlara emek vermiş geliştirici ve patronların kayıplarını sıkça duyuyoruz. Bu kayıplar oyun dünyası tarafından farklı şekillerde onurlandırılarak, oyun dünyasının unutulmazları arasında hafızamıza kazınıyor.

Oyun dünyası içerisinde Normand Corbeil ve Satoru Iwata gibi geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz önemli isimlerde ilk akla gelenler. Son olarak kayıpları anmak için girişimde bulunan Warner Bros.  ve Monolith Productions Middle – Earth: Shadow of War için yeni bir fragman yayınladı. Bu fragmanda oyunun çıkışı ile birlikte indirilebilen içeriklerde yer alacak Forthog Orcslayer karakterini tanıttı. Bu karakter Michael “4G” Forgey’i sembolize edecek. 2014 yılında piyasaya çıkan Middle – Eart: Shadow of Mordor’un baş yapımcısı olan Forgey’i geçtiğimiz ay kaybeden firma böyle bir vefa gösterme kararı aldı.

Shadow Of War Vefalı Çıktı, Yapımcının Anısına Oyuna Karakter Eklendi! Mordor’un en güçlü karakterlerini yardıma en çok ihtiyacı oldukları zamanda kurtaran savaşçı Forthog Orcslayer karakterinin duyurusunda Monolith Productions yaptığı açıklamada; “Mike’ı son oyunumuz Shadow of War’ın geliştirilme aşamasında kaybettik ve Mordor’da onu ölümsüzleştirmek ve onurlandırmak istiyoruz. Forthog Orcslayer Mike’ı savaşa dahil edip zor zamanlarımızda bizi kurtarması ile yola devam edişimiz şeklinde olacak.” Şeklinde konuştu ve Michael Forgey’e olan minnettarlıklarından bahsetti.

Oyun dünyası adına üzücü bir kayıp olan Mike’ı ölümsüzleştirerek bir anlamda sonsuza kadar bizlerle olmasını sağlayan firma oyun dünyasındaki onurlandırma kavramını da farklı bir yere getirmiş oldu.