Ana sayfa Global Haberler Sony E3 Fuarına Katılmama Kararı Aldı!

Sony E3 Fuarına Katılmama Kararı Aldı!

578
Sony E3 Fuarına Katılmama Kararı Aldı!
Sony E3 Fuarına Katılmama Kararı Aldı!

Sony E3 Fuarına Katılmama Kararı Aldı! – Hubogi Sony şaşırtıcı bir karar alarak ilk kez E3 etkinliğine katılmayacağını açıkladı. E3 2019 yılındaki fuara katılmayacağını açıklayarak 24 yıldır düzenlenen fuara ilk defa katılmamış olacak.

2019 yılındaki E3’te Sony ve Playstation hakkında yenilikleri göremeyecek olan katılımcılar için büyük bir gelişme oldu. Sony cephesinden konu hakkında gelen yorum ise “Oyun camiasına yeni fırsatlar sunmak ve daha iyi şartlar sunmak için tüm seçenekleri değerlendiriyoruz. Takipçilerimiz ile 2019’da bir araya gelmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” şeklindeydi.

Geçtiğimiz haftalarda Sony, Playstation Experience düzenlemeyeceğini ve sebep olarak ellerinde yeterli materyal olmadığını göstermişti. Tüm bu gelişmeler doğrultusunda Sony’nin kendi konferansını düzenleyip düzenlemeyeceği merak edilen konular arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra bu gelişmeler muhtemel bir Playstation 5 tanıtılma ihtimalini arttırıyor. Playstation 4’e yeni oyun tanıtılmaması da bu durumu güçlendirir nitelikte. Tüm bu ihtimaller göz önüne alındığında Sony’nin gelecek yıl kendi etkinliği ile yeniliklerini tanıtacağını söyleyebiliriz.  Önümüzdeki günlerde Sony cephesinden konu hakkında açıklama yapılması da bekleniyor.