Ana sayfa Global Haberler SPYR Games Reset Studios ile Anlaşma İmzaladı

SPYR Games Reset Studios ile Anlaşma İmzaladı

970
SPYR Games Reset Studios ile Anlaşma İmzaladı
SPYR Games Reset Studios ile Anlaşma İmzaladı

SPYR Games Reset Studios ile Anlaşma İmzaladı – Hubogi SPYR Games, mobil cihazlarda oyun geliştirmeleri için  Amerika Birleşik Devletleri merkezli Reset Studios ile yeni bir yayın anlaşması imzaladı.

Bu anlaşma kapsamında SPYR Games ayrıca yeni oyunlarında kullanacağı birçok TV dizisi karakterlerinin lisanları içinde müzakereler içerisinde olduğunu belirtti. Bu görüşmelerin ve sonucunda karakterler anlaşmalarından en az bir tanesinin bu yılın sonuna kadar açıklanması bekleniyor.

Reset Studios CEO’su Brad Bower, “oyunların daha basit ve oynanabilir seviyede olması onları daha popüler hale getiriyor.” Dedi. Ayrıca “SPYR Games ile yeni yapımlar ve geliştirmeler yaparak büyüyen işlere katkılar sağlamaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Karakterleri ve yapımların içeriğini bir animasyon TV dizisinden dahil etmek, onları daha eğlenceli ve oyunculara karşı daha karşı konulmaz bir yapım yapacak.” Diye açıklamasını tamamladı.

SPYR Games Reset Studios ile Anlaşma İmzaladı Bağımsız bir şirket olmadan önce Reset Studios ekibi Newerth MOBA Heroes oyunu üzerinde çalışmıştı. Başarılı rakamlara ulaşan oyun 2010 yılında çıkmış ve 30 milyondan fazla kullanıcı sayısına ulaşmıştı. SPYR, oyun sektöründe birden fazla şirketle ortaklık kurma planlarını açıkladıktan sonra bir diğer planı olan Hollywood’u kullanarak yeni oyunlar yayımlamayı hedeflediklerini belirtti.