Ana sayfa Global Haberler SPYR Yeni Satın Alma Projesi Planlıyor

SPYR Yeni Satın Alma Projesi Planlıyor

1059
SPYR Yeni Satın Alma Projesi Planlıyor
SPYR Yeni Satın Alma Projesi Planlıyor

SPYR Yeni Satın Alma Projesi Planlıyor – Hubogi SPYR, yakın zaman içerisinde satın almış olduğu Pocket Starships’ten sonra yeni bir agresif satın alma stratejisi planları olduğunu resmen açıkladı.

SPYR Games amacının “elektronik oyun endüstrisinde birden fazla şirket sahibi olmak ve bu sektör içerisinde olabildiğince aktif, ilgili olmak.” olduğunu belirtti. Bu da şirketin oyun portföyünü, ilgili teknolojilerini ve içeriğini çeşitlendireceğini gösteriyor.

Bunun yanı sıra, SPYR Hollywood IP kullanarak yeni oyunlar yayınlamaya başlayacağını ve bunun planlarını yaptıklarını açıkladı. Bu oyunların önümüzdeki aylar içerisinde geleceğini ve şirketin gelirlerine büyük katkılar sağlamasını beklediklerini de ekledi.

SPYR Yeni Satın Alma Projesi Planlıyor Ayrıca şirket oyun faaliyetlerinin yanı sıra borsa sektöründe de gelişmek istiyor. Hisse senedi dağıtım tarihini 31 Aralık 2017’ye kadar uzattıklarını duyuran şirket bu alanda da büyük gelirler elde ederek büyümeyi sürdürmek istediğini ekledi.

SPYR, büyüme adımlarına Eylül 2017 başlarında Spectacle Games’den Pocket Starships’i alarak adım atmıştı. Bu satın alma işleminde nakit ödemesi olmadan bir anlaşma yapan SPYR, gelecekte de benzeri anlaşmalar yaparak her koldan gelişimini sürdürmek istiyor.