Ana sayfa Global Haberler Square Enix E3 Fuarına Dönüyor!

Square Enix E3 Fuarına Dönüyor!

946
Square Enix E3 Fuarına Dönüyor
Square Enix E3 Fuarına Dönüyor

Square Enix E3 Fuarına Dönüyor! – Hubogi Gün geçtikçe daha fazla haberin yayınlandığı E3 2018 için geçtiğimiz günlerde heyecan arttıran bir haber daha yayınlandı. Square Enix firmasının 2 yılın ardından tekrar E3 ‘e döneceğinin açıklanması ile hangi oyunları göstereceği ve yeni bir sürpriz yapıp yapmayacağı merak edilen konular arasında.

Geçmiş E3 fuarlarının aksine bu yıl düzenlenecek olan etkinlikte değişikliğe gitmeyi planladığını belirten şirket, İngilizce ve Japonca dillerinde düzenlenmiş videoları 11 Haziran Saat 10 itibariyle gösterime sunacak. Ayrıca bu yayın Facebook, Twitch, Twitter, Youtube gibi kanallardan canlı olarak yayınlanacak.

Yayınlanacak olan videolar hakkında bir ipucu vermeyen Square Enix’in Shadow of the Tomb Raider oynanış videosu yayınlayabileceği tahmin ediliyor. Ayrıca Kingdom Hearts 3 hakkında da yeni bir bilginin verilmesi beklentiler arasında. Life is Strange duyurusu ve Final Fantasy 7 Remake hakkında yeni haberlerinde fuarda Square Enix tarafından açıklanması bekleniyor.

Square Enix’in 2 yıl aradan sonra E3 2018 mesaisi 11 Haziran Pazartesi günü Saat 20:00 ‘da başlayacak.