Ana sayfa Global Haberler LEGO DC Super-Villains PS4 ve Xbox One Platformları İçin Satışa Sunulacak

LEGO DC Super-Villains PS4 ve Xbox One Platformları İçin Satışa Sunulacak

673
Super Villains PS4 ve Xbox One Platformları İçin Satışa Sunulacak
Super Villains PS4 ve Xbox One Platformları İçin Satışa Sunulacak

Super Villains PS4 ve Xbox One Platformları İçin Satışa Sunulacak! – Hubogi DC evreninin süper kötüleri bu kez dünyayı kurtarmak için “LEGO DC Super-Villains” ile konsollara geliyor.

Warner Bros’un 16 Ekim’de piyasaya süreceği “LEGO DC Super-Villains” Türkiye’de de Bilkom tarafından PS4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacak.

Warner Bros, TT Games, The LEGO® Group ve DC Entertainment ortak çalışması olan LEGO DC Super-Villains, ilk kez kötü karakterleri oyunun merkezine alan bir LEGO oyunu olarak piyasaya sürülüyor. Böylece oyuncular da ilk kez DC evreninin kötü karakterlerine bürünerek, kendi dünyalarını yaratabilecek.

İlk kez kötü bir karakter olmak “iyi bir şey” olacak

Justice League dünyadan kaybolmuş ve yerlerini paralel evrenden gelen, kendilerini ‘Justice Syndicate’ olarak adlandıran yeni bir grup almıştır. Dünyayı daha şeytani bir güçten kurtarmak artık bu yeni grubun görevidir.

Yarattıkları karakterlerle oyunun merkezinde yer alacak olan oyuncuların, dünyayı kurtarabilmek için The Joker, Harley Quinn, Lex Luthor and diğer kötü karakterler ile takım olması gerekiyor. Oyun boyunca yeni güçlerin ve özelliklerin kilitlerini açan oyuncuların, karakterlerini sürekli geliştirmeleri ve güçlendirmeleri de mümkün. Oyunun iki kişilik modu, aile üyeleri veya arkadaşlarla birlikte savaşmaya da izin veriyor.