Ana sayfa Espor SuperMassive Esports Yeni Sponsorunu Açıkladı!

SuperMassive Esports Yeni Sponsorunu Açıkladı!

247
SuperMassive Esports Yeni Sponsorunu Açıkladı!
SuperMassive Esports Yeni Sponsorunu Açıkladı! - HUBOGİ

SuperMassive Esports Yeni Sponsorunu Açıkladı! League of Legends’in ülkemizdeki resmi organizasyonu olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin önemli takımları arasında yer alan SuperMassive Esports geçtiğimiz gün yeni isim sponsorunu resmi olarak duyurdu.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin en çok sponsora sahip takımlarından biri olan SuperMassive Esports, dijital cüzdan uygulaması olan Papara ile resmi sponsorluk anlaşması imzaladığını açıkladı. Geçtiğimiz yıllarda Bahçeşehir Üniversitesi ile isim sponsorluk anlaşması bulunan ekip Kış Mevsimi öncesi bu anlaşmayı noktaladığını duyurmuştu. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin bütçe tarafında en büyük bütçeye sahip ekibi olan SuperMassive Esports firmalarında ilgisini çekmeyi başarıyor.

Bahçeşehir Üniversitesi ile olan anlaşması sonlandıktan sonra yeni sponsorun kim olacağı konusu gündem olmuştu. Bu yıl sponsor bulmayacağı söylentileri de çıkan SuperMassive Esports, Papara ile yaptığı anlaşma ile yeni sezona da sponsor ile giriş yapmış oldu.

Sezon öncesini de oldukça hareketli geçiren SuperMassive Esports 5 yerli isimle anlaşma imzalamış ve ligin favori ekipleri arasına bu sezonda adını yazdırmıştı. Kış sezonunu şampiyon olarak tamamlayıp MSI ön elemelerine katılmayı hedefleyen ekip bu yolda en büyük kazanımını isim sponsoru ile yapmış oldu.

SuperMassive Esports Yeni Sponsorunu Açıkladı! Geçtiğimiz yıllarda piyasaya yerli bir girişim olarak giren Papara, dijital cüzdan uygulaması olarak kullanıcılara merhaba demişti. Her geçen gün daha da büyüyen ve başarılı işler gerçekleştiren şirket e spora da ciddi adımlar atarak pazarın genişlemesine katkı sağlamaya başladı. Ligin en başarılı organizasyonları arasında yer alan SuperMassive Esports ile yapılan anlaşma Papara için biçilmiş kaftan olduğunu söylemek yanlış olmaz. İkili arasında imzalanan bu isim sponsorluğunun detayları konusunda gerek Papara gerekse SuperMassive Esports henüz resmi bir rakam duyurmuş değil. Anlaşma şartlarının neler olduğu ve anlaşma süresince ne gibi etkinliklerin düzenleneceği konusunda ilerleyen günlerde her iki taraftan da resmi açıklamaların yapılması bekleniyor.

Anlaşma ile birlikte Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsiminden başlayarak takımın adı Papara SuperMassive olarak adlandırılacak. League of Legends ve çok daha fazlası için Razer Gold sayfasını takipte kalın.