Ana sayfa Türkiye'den Haberler TAMGAME League Summer 2018 Finale Koşuyor

TAMGAME League Summer 2018 Finale Koşuyor

834
TAMGAME League Summer 2018 Finale Koşuyor
TAMGAME League Summer 2018 Finale Koşuyor

TAMGAME League Summer 2018 Finale Koşuyor! – Hubogi TAM Game ve PUBG Corp işbirliği ile Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkelerini kapsayan ilk onaylı PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Ligi ‘LG PUBG TAMGAME’DE HEYECAN DORUKTA!

Mart ayında başlayan turnuvalar ile Türkiye’deki PUBG ve eSpor severlerle buluşan ‘LG PUBG TAMGAME’ ligi için büyük finale sayılı günler kaldı. Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkelerinden katılan 400 takım ve 1600 oyuncunun 3 ay boyunca mücadele ettiği turnuvaların ardından, Haziran ayındaki finaller için 72 takım belirlendi. Finale belirlenen takımlar içersinde Mısır’dan da bir takım yer alıyor.  15- 35 yaş aralığındaki oyunculardan oluşan takımların, final için iddialı olan ve ön plana çıkanları ise: Türkiye’den Team Bosphorus ve Royal Bandits oldu.

Aylık elemeler ve derecelere göre belirlenen 60 takım ve eSpor dünyasından davet edilen 12 ünlü takım, 2-3 ve 9-10 Haziran’da yapılacak online maçlarda mücadele edecekler. Maçlar PUBG Türkiye resmi Twitch kanalı, twitch.tv/battlegroundstr den canlı izlenebilecek. Davet ile Haziran ayındaki elemelere dahil olan eSpor dünyasının ünlü takımlar ise şöyle: HWA Gaming, Team Ready, Oyun Hizmetleri, Gaz Gezenler, Team Bosphorus, Goblin Esports, Royal Bandits, Youth Crew, WEAS, Apophis Team, The Jager ve Mod-Z

Sıralamada ilk 20 içinde yer alacak takımlar, 23 Haziran Cumartesi Volkswagen Arena’da gerçekleşecek ‘LG PUBG TAMGAME Ligi Büyük Finali’nde oynamaya hak kazanacak ve şampiyonluk için mücadele edecekler.

PUBG Corp. tarafından geliştirilen, 40 Milyondan fazla oyuncusu ve Steam üzerinde 3.3 Milyon anlık oyuncu rekoru ile dünyada ve Türkiye’de fenomen olan hayatta kalma oyunu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG),  LG Electronics’in ana sponsorluğunda Türkiye’deki PUBG ve eSpor severler ile buluşuyor.

TAMGAME League Summer 2018 Finale Koşuyor! Toplamda 60 bin dolarlık nakit ödülün dağıtılacağı ‘LG PUBG TAMGAME Ligi’nin finalinde şampiyon olan takım, 16 bin dolar nakit ve ekipman ödüllerinin yanı sıra Berlin’de 25-29 Temmuz’da gerçekleşecek 2 Milyon dolar ödüllü ‘PUBG Global Invitational’ turnuvasında ülkesini temsil etme fırsatını kazanacak.

Büyük Final için erken dönem indirimli biletleri Türkiye’nin popüler oyun satış sitelerinden GameSatış üzerinden satışta. LG PUBG TAMGAME Lig maçları ve haberleri www.pubgtgl.com üzerinden takip edilebiliyor.