Ana sayfa Global Haberler Monument Valley 2, The Game Awards’da En iyi Mobil Oyun Ödülünü Aldı

Monument Valley 2, The Game Awards’da En iyi Mobil Oyun Ödülünü Aldı

965
Monument Valley 2, The Game Awards’da En iyi Mobil Oyun Ödülünü Aldı
Monument Valley 2, The Game Awards’da En iyi Mobil Oyun Ödülünü Aldı

Ustwo Games’in yapımcılığındaki Monument Valley 2 oyunu The Game Awards 2017 Mobil oyun kategorisinde En iyi mobil oyun ödülünü kazandı. Bulunduğu kategoride Fire Emblem Heroes, Super Mario Run, Old Man’s Journey ve Hidden Folks gibi birçok güçlü rakibi arasından sıyrılarak yılın en iyi mobil oyunu oldu.

Londra merkezli stüdyo Ustwo yapımı oyun için 23 Ocak’ta Londra’da gerçekleştirilecek olan Mobil Oyunlar Ödül töreninde de ödüle aday gösteriliyor. Ayrıca oyun piyasaya sürüldüğü günden beri büyük beğeni ve olumlu tepkiler alıyor.

The Game Awards ödül töreninde diğer kazananlar ise şu şekilde,

En iyi konsol oyunu, Nintendo ve Mercury Stream’s yapımcılığında, Metroid: Samus Returns oldu. En iyi VR / AR Oyunu ise Capcom yapımcılığında Resident Evil 7: Biohazard’a giderken, en popüler gamer (oyun yayıncısı) ödülü ise Guy Beahm “DrDisrespect” verildi.

Tören dahilinde ödül alan Poochy and Yoshi’s Woolly World, Monster Hunter Stories, Ever Oasis And Fire Emblem Echoes: Shadow of Valentia ödül listesini oluşturan oyunlar arasında yer alıyor. Tüm ödüle layık görülen oyun ve yapım şirketlerinin listesine ve ayrıntılara The Game Awards web sitesi üzerinden ulaşılabilir.